Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Mieszkanie plus. Tomaszowianie chcą mieszkań na wynajem z opcją wykupu

Maj 22
17:25 2017

Ponad 300 osób złożyło ankiety w sprawie rządowego programu Mieszkanie Plus. Budynki wielorodzinne powstaną przy ul. Barlickiego. W poniedziałek na konferencji prasowej wyniki ankiet przedstawił prezydent Marcin Witko.

Od 28 kwietnia do 10 maja zainteresowane osoby mogły składać ankiety dot. deklaracji przystąpienia do programu. Zebrane informacje będą przydatne przy opracowaniu koncepcji wdrażania programu i planowaniu realizacji kolejnych etapów przedsięwzięcia. Pozwolą opracować produkt zgody z oczekiwaniami zainteresowanych osób.

W poniedziałek (22 maja) prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko podczas konferencji prasowej przedstawił wyniki ankiet.

 

Mieszkanie Plus to propozycja rządu dla Polaków, którzy marzą o własnych czterech kątach. Program skierowany jest do osób, których dochody uniemożliwiają zakup własnego mieszkania. W Tomaszowie Mazowieckim ma powstać 138 lokali mieszkalnych: jednopokojowych, dwupokojowych i trzypokojowych, a także 132 miejsca parkingowe zlokalizowane w garażu na poziomie zero. Mieszkania powstaną przy ul. Barlickiego 18/22.

Przypomnijmy, że w październiku ur. władze Tomaszowa Mazowieckiego i BGK Nieruchomości S.A. podpisały list intencyjny w sprawie realizacji programu w naszym mieście.


 

 

Zobacz również

Skomentuj

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy w tej chwili , czy chcesz dodać swój ?

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Archiwa