Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Pierwsze kontrakty NFZ dla NU-⁠MED Centrum Onkologii w Tomaszowie!

Pierwsze kontrakty NFZ dla NU-⁠MED Centrum Onkologii w Tomaszowie!
Czerwiec 06
14:47 2015

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia ogłosił (dnia 05.06.2015 r.), że oferta NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim uzyskała kontrakt!

Ogłoszony przez NFZ konkurs dotyczył chemioterapii. Odbyły się trzy postępowania, w każdym z nich NU-MED CDiTO uzyskało kontrakt. Postępowania dotyczyły: opieki ambulatoryjnej, czyli leczenia w ramach działania Poradni Onkologicznej, hospitalizacji, czyli leczenia w szpitalu oraz chemioterapii jednodniowej, czyli podawania środków leczniczych w specjalnych warunkach, na zasadzie cyklicznych zabiegów.

Kontrakt będzie obowiązywał od 1 sierpnia 2015 r. O ile dotychczas leczenie ambulatoryjne i szpitalne w NU-MED CDiTO w Tomaszowie Mazowieckim było w ograniczonym zakresie realizowane, o tyle Oddział Chemioterapii Jednego Dnia, nie funkcjonował. Obecnie – w związku z uzyskanym kontraktem – ulegnie to zmianie. Centrum, dzięki kontraktowi, przystąpi też do leczenia szybką ścieżką, czyli w ramach – szeroko nagłaśnianego – Pakietu Onkologicznego – mówi Jacek Stępnicki z Nu-Med Grupa S.A.

centrum-onkologii-w-tomaszowie

Oddział Chemioterapii Jednego Dnia w tomaszowskim Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej (fotele czekają na pacjentów)

Tomaszowska onkologia czeka jeszcze na konkurs NFZ dotyczący kontaktowania radioterapii. Ogłoszenie takiego konkursu, jak informuje w środkach przekazu dyrektor ŁOW NFZ Jolanta Kręcka, to kwestia bliskiej przyszłości.

w załączeniu zdjęcia Oddziału Chemioterapii Jednego Dnia (fotele czekają
na pacjentów)

 

Zobacz również

Skomentuj

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy w tej chwili , czy chcesz dodać swój ?

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Archiwa