Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Posłowie na wyjazdowej Komisji w Tomaszowie

Posłowie na wyjazdowej Komisji w Tomaszowie
Maj 18
19:36 2017

Posłowie sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej obradowali w środę w Tomaszowie Mazowieckim. Parlamentarzyści zapoznali się z informacjami na temat rewitalizacji naszego miasta, zwiedzili plac Kościuszki i Arenę Lodową, która powstaje przy ul. Strzeleckiej.

W środę (17 maja) o godz. 15 w Sali Obrad Urzędu Miasta rozpoczęło się posiedzenie Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej. Posłowie zapoznali się z informacjami w zakresie rewitalizacji naszego miasta. Prezentację na ten temat przedstawił Adam Koziełek, dyrektor Wydziału Inwestycji Urzędu Miasta. Posłowie uzyskali również informacje o aktualnych projektach i inwestycjach realizowanych na terenie miasta. Mowa o budowie Areny Lodowej, zakupie 25 hybrydowych autobusów i wprowadzeniu bezpłatnej komunikacji miejskiej oraz długo oczekiwanych remontów ulic.

Przedstawiciele Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej zwiedzili również plac Kościuszki, Miejskie Centrum Kultury i Arenę Lodową, która powstaje przy ul. Strzeleckiej.

Do Tomaszowa Mazowieckiego przyjechali posłowie: Ryszard Bartosik, Ryszard Galla, Wojciech Król, Anna Kwiecień, Andrzej Maciejewski, Anna Milczanowska, Małgorzata Pępek, Halina Rozpondek, Dorota Rutkowska, Marek Sowa, Wilczyński Ryszard, Grzegorz Wojciechowski, Grzegorz Woźniak i Ireneusz Zyska. W spotkaniu wzięli również udział prezydent Marcin Witko, zastępcy prezydenta Zofia Szymańska i Tomasz Jurek, sekretarz miasta Katarzyna Marchewka, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa Tomasz Żuchowski, radni Rady Miejskiej oraz radni Sejmiku Województwa Łódzkiego.

 

Źródło: UM w Tomaszowie Maz.

 

Zobacz również

Skomentuj

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy w tej chwili , czy chcesz dodać swój ?

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Archiwa