Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Rafał Wójcikowski z Kukiz’15 nowym posłem z Tomaszowa. Wyniki wyborów w naszym okręgu

Rafał Wójcikowski z Kukiz’15 nowym posłem z Tomaszowa. Wyniki wyborów w naszym okręgu
Październik 26
16:35 2015

Znamy wyniki wyborów parlamentarnych w naszym okręgu. Tomaszów Mazowiecki będzie miał posła. Zostanie nim Rafał Wójcikowski, który startował z listy Pawła Kukiza.

Oprócz niego okręg piotrkowski reprezentować będzie sześciu posłów PiS – Antoni MACIEREWICZ, Anna MILCZANOWSKA, Robert TELUS, Grzegorz WOJCIECHOWSKI, Krzysztof MACIEJEWSKI i Dariusz KUBIAK, oraz dwie posłanki z PO – Dorota RUTKOWSKA i Elżbieta RADZISZEWSKA.

 

Lista nr 1: Prawo i Sprawiedliwość (134134 głosów)

1 Antoni MACIEREWICZ – 33.960
2 Anna Maria MILCZANOWSKA – 11.562
3 Robert TELUS – 18.670

4 Bartłomiej Sebastian MISIEWICZ – 1.992
5 Grzegorz Michał WOJCIECHOWSKI – 21.163
6 Krzysztof MACIEJEWSKI – 6.818

7 Mariusz Tomasz WĘGRZYNOWSKI – 5.266
8 Mirosław KUKLIŃSKI – 3.735
9 Grzegorz Andrzej LOREK – 6.344
10 Leszek TRĘBSKI – 4.558
11 Anna Irena PIETRASZKO – 1.444
12 Zofia Aleksandra SZYMAŃSKA – 1.878
13 Agnieszka Katarzyna WYSOCKA – 3.598
14 Ewa Beata WENDROWSKA – 1.938
15 Magdalena Małgorzata LASOTA – 1.141
16 Bożena MESZKA-STEFANOWSKA – 328
17 Dariusz Jan KUBIAK – 8.004
18 Jan PAWLIKOWSKI – 1.735

 

Lista nr 2, Platforma Obywatelska – 44.173 głosy

1. Dorota RUTKOWSKA – 10.157
2 Elżbieta RADZISZEWSKA – 12.741

3 Arkadiusz Paweł ROŻNIATOWSKI – 1.371
4 Magdalena Sylwia SPÓLNICKA – 4.048
5 Sylwester Wojciech KUCHARSKI – 2.487
6 Andrzej Wiesław CZAPLA – 2.750
7 Jacek Marian SOKALSKI – 1.195
8 Ewa GRONOSTAJ-URBAŃSKA – 391
9 Teresa Wiesława PIETRZAK – 814
10 Agnieszka Beata DRZEWOSKA-ŁUCZAK – 1.716
11 Hanna Marianna MOSCARDO-MALINOWSKI – 120
12 Grzegorz Józef SIEDLECKI – 1.133
13 Konrad Andrzej CZYŻYŃSKI – 234
14 Beata WIKTOROWICZ – 1.329
15 Tadeusz Ryszard BUJNOWSKI – 1.731
16 Jacek Stefan GRZELAK – 324
17 Bartosz Mariusz URBAŃCZYK – 315
18 Jan TOMASZEWSKI – 1.347

 

Lista nr 3: Komitet Wyborczy Partia Razem – 8.747

1 Wioleta Magdalena KRYSIAK – 4.049
2 Mariusz Łukasz PODPORA – 1.196
3 Agata Maria GROCHULSKA-BUCEWKA – 481
4 Artur RÓŻALSKI – 519
5 Natalia Krystyna WAŁKUSKA – 330
6 Rafał BARTOSIEWICZ – 652
7 Aleksandra RAŁ – 353
8 Jacek Edward OSIŃSKI – 391
9 Jolanta Kazimiera JELONKIEWICZ – 120
10 Kasper Cezary ŁUGOWSKI – 225
11 Barbara Ewa WINNICKA-SZMIELEW – 431

 

Lista nr 4: Komitet Wyborczy KORWiN – 11.160

1 Lech Tomasz KĘDZIERSKI – 5.316
2 Dariusz Paweł WOŹNIAK – 1.897
3 Wojciech Zdzisław PŁACHETA – 471
4 Anna OLAK – 654
5 Dawid Paweł KASPRZYCA – 390
6 Marta Magdalena ADAMCZYK – 271
7 Mateusz Sebastian KOPIŃSKI – 246
8 Katarzyna WÓJCIK – 334
9 Mateusz Adam KURCZYNA – 149
10 Jagoda Katarzyna OLEJNIK – 282
11 Bartosz Adrian TRĘBSKI – 180
12 Jakub Radosław BRZEZIŃSKI – 216
13 Bożena Teresa UTECHT – 79
14 Alicja Maria DOBIESZ – 122
15 Sebastian Krystian MIELCZAREK – 553

 

Lista nr 5: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe – 21.364

1 Dariusz KLIMCZAK – 6.081
2 Krystyna Ewa OZGA – 3.383
3 Artur Jan BAGIEŃSKI – 2.808
4 Barbara Danuta ROBAK – 737
5 Wojciech ŚLUSARCZYK – 690
6 Szczepan Józef CHRZĘST – 607
7 Alojzy WŁODARCZYK – 1.681
8 Anna Małgorzata KRÓL-POSPIESZNY – 747
9 Jan WIERUSZEWSKI – 667
10 Stanisław WITASZCZYK – 1.708
11 Małgorzata Agnieszka KUBIK – 323
12 Piotr Henryk SKIERKOWSKI – 114
13 Ewa Marzena MILCZAREK – 394
14 Ewa Elżbieta ZAWADZKA – 205
15 Leszek STACHOWIAK – 159
16 Jerzy Jacek KOWALCZYK – 227
17 Monika Agnieszka MATUSIEWICZ – 150
18 Paulina Agnieszka DZIADCZYK – 683

 

Lista nr 6: Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni – 21.352

1 Artur Zygmunt OSTROWSKI – 9.824
2 Marek Robert DOMARACKI – 1.142
3 Barbara Ewa PIREK – 1.008
4 Arkadiusz Stanisław CIACH – 2.080
5 Agnieszka Dorota WIKTOROWICZ – 847
6 Dorota Jadwiga BOGATKO – 1.046
7 Dominik SZAJBLER – 757
8 Marta Elżbieta MARKUN – 300
9 Agata WOJTANIA – 535
10 Jolanta Ewa DWORZYŃSKA – 307
11 Piotr Mariusz PIERKOŚ – 262
12 Stanisław Paweł BARYŁA – 457
13 Paweł ROCHMIŃSKI – 164
14 Agnieszka BIENIAS – 423
15 Ewa Justyna JĘDRZEJCZYK – 329
16 Katarzyna Genowefa KRZEMIŃSKA – 150
17 Maria Bronisława MORAWSKA – 389
18 Marek KRAWCZYK – 1.332

 

Lista nr 7: Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz’15” – 28.808

1 Rafał Piotr WÓJCIKOWSKI – 9.135
2 Małgorzata Monika JANOWSKA – 2.877
3 Karol Roman KOSTRZEWA – 2.214
4 Jacek Krzysztof RAK – 1.408
5 Hubert Stanisław CZERNIAK – 2.038
6 Jan MADEJ – 948
7 Piotr Roland RADZISZEWSKI – 823
8 Paweł Piotr KOBYŁCZAK – 361
9 Ewa Anita OLCZAK-SCHLODIŃSKA – 423
10 Dariusz Włodzimierz GAWRON – 760
11 Magdalena STAŃCZYK – 830
12 Joanna Elżbieta MIŚKIEWICZ – 469
13 Elżbieta Urszula PIETRZAK – 378
14 Tomasz Emil CIĘŻKI – 1.170
15 Grzegorz Marek NICIA – 783
16 Paulina Patrycja ŁASKA – 759
17 Agnieszka Katarzyna STĘPIEŃ – 792
18 Zbigniew Antoni WŁODARCZYK – 2.640

 

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru – 15.983

1. Agnieszka Maria ŁUCZAK – 8.482
2 Dariusz Norbert WATA – 1.953
3 Przemysław Piotr KOSOWSKI – 778
4 Tomasz Henryk ZAJĄCZKOWSKI – 379
5 Marzena Wioletta ŻEMEJDA-ZYBURA – 353
6 Agnieszka ALKSNIN – 580
7 Kamil Kazimierz CHMIELEWSKI – 373
8 Marcin Przemysław GRZELCZAK – 331
9 Anna Maria FULTZ – 160
10 Karol KUCHARSKI – 318
11 Sylwia Anna KOSZARNA – 212
12 Kamil Paweł BUGDAL – 349
13 Sławomir KAŹMIERCZAK – 278
14 Anna Renata LISTWOŃ – 181
15 Andrzej NOWAKOWSKI – 228
16 Marta Ewa KRASZKIEWICZ – 144
17 Aleksandra Jolanta LANGE – 301
18 Andrzej Jerzy SENEJKO – 583

 

foto: facebook.com/wojcikowskiR


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa