Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Rozpoczął się remont mostu w Białobrzegach. Będzie kładka dla pieszych

Rozpoczął się remont mostu w Białobrzegach. Będzie kładka dla pieszych
Sierpień 12
18:08 2015

Witam serdecznie. Dzisiaj rozpoczął się remont mostu ul. Gminna-Cisowa. Obiecane było wybudowanie kładki dla pieszych. Niestety kładki nie było, nie ma i z tego co wiem to nie będzie. Dzisiaj robotnicy powiedzieli, że nie będą budować kładki, bo nie wyrobią się w terminie napisała do nas Paulina – czytelniczka www.tvtomaszow.pl

Obietnice były, ale jak to zwykle bywa – nie zostaną spełnione. Mieszka tu sporo starszych osób, które na chwile obecna żeby się dostać do sklepu czy na przystanek autobusowy zamiast 600-700 metrów muszą nadrabiać około 2,5 km. Most dzisiaj został już rozebrany, więc przejścia nie ma – pisze dalej pani Paulina.

Poprosiliśmy o komentarz i interwencję w tej sprawie Joannę Szczepańską doradcę prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego.

Po wizji lokalnej, w której udział brał m.in. wiceprezydent Tomasz Jurek, ustalono, że celem poprawienia widoczności należy wykosić i oczyścić pas przy torach o długości 300 m, co już jest robione. Ustalono również, że wykonawca ma jeszcze dziś przystąpić do prac celem ulokowania tam kładki dla pieszych. Ze strony PKP Zakład Linii Kolejowych w Skarżysku-Kamiennej padły zapewnienia, że dołożą wszelkich starań by sprawa została załatwiona jak najszybciej.

remont-mostu-bialobrzegi

Foto: Konrad Lewandowski

remont-mostu-bialobrzegi2

Foto: Konrad Lewandowski

 


 

Zobacz również

Skomentuj

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy w tej chwili , czy chcesz dodać swój ?

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Archiwa