Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Sukcesy najmłodszych tomaszowskich adeptów Taekwon-do (ZDJĘCIA i WIDEO)

Czerwiec 08
01:10 2017

3 czerwca w miejscowości Kluki koło Bełchatowa odbyły się Mistrzostwa Taekwon-do. Był to turniej z okazji Dnia Dziecka, w którym wystartowało ok. 100 zawodników w wieku od 4 do 14 lat.

Akademia Taekwon-do Tomaszów Mazowiecki

Akademia Taekwon-do Tomaszów Mazowiecki

Akademię Taekwon-do Tomaszów Maz. reprezentowało 45 zawodników i zawodniczek . Najmłodsi rywalizowali w konkurencji toru przeszkód oraz walkach na piankowe „makarony”. Starsze dzieci zmagały się w konkurencji układów formalnych, oraz walk na „makarony”.

Akademia Taekwon-do Tomaszów MazowieckiAkademia Taekwon-do Tomaszów MazowieckiAkademia Taekwon-do Tomaszów MazowieckiAkademia Taekwon-do Tomaszów MazowieckiAkademia Taekwon-do Tomaszów Mazowiecki

Akademia Taekwon-do Tomaszów MazowieckiAkademia Taekwon-do Tomaszów MazowieckiAkademia Taekwon-do Tomaszów MazowieckiAkademia Taekwon-do Tomaszów MazowieckiAkademia Taekwon-do Tomaszów MazowieckiAkademia Taekwon-do Tomaszów Mazowiecki

Tomaszowscy adepci zaliczyli świetny występ. To był ostatni sprawdzian dla starszaków przed zbliżającym się w Lublinie Pucharem Europy, w którym z Tomaszowa wystartuje aż 8 zawodniczek. Tomaszowianie trenują w każdy wtorek i czwartek pod okiem reprezentantki Polski w Taekwon-do Marty Mysur.

Akademia Taekwon-do Tomaszów Mazowiecki

Akademia Taekwon-do Tomaszów MazowieckiAkademia Taekwon-do Tomaszów Mazowiecki

Akademia Taekwon-do Tomaszów Mazowiecki

Foto: Dariusz Kwapisiewicz


 

Zobacz również

Skomentuj

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy w tej chwili , czy chcesz dodać swój ?

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Archiwa