Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Wesprzyj paczkę żywnościową dla kombatantów i weteranów! Paczka dla Bohatera w Tomaszowie

Wesprzyj paczkę żywnościową dla kombatantów i weteranów! Paczka dla Bohatera w Tomaszowie
Listopad 09
16:27 2016

Po raz pierwszy Tomaszów Mazowiecki włączy się w akcję „Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera”. Jest to forma pomocy i pamięci o tych, dla których Ojczyzna była i jest najwyższą wartością, dla której ryzykowali zdrowie i życie. Starzy, słabi i często samotni , niestety taki jest los wielu bohaterów, którzy kilkadziesiąt lat temu walczyli o to, abyśmy my żyli w wolnym kraju.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego do włączenia się w zbiórkę na ten szczytny cel. Będziemy zbierać wszelkiego rodzaju produkty żywnościowe z długim terminem przydatności do spożycia, artykuły chemiczne oraz higieniczne. Miłym akcentem uzupełniającym akcję jest dołączenie do paczki wypełnionej kartki świątecznej – mówi o akcji prezydent Tomaszowa  Marcin Witko

 

Zbiórka planowana jest od 11 listopada do 17 grudnia 2016r. Po tym terminie skompletowane paczki zostaną wręczone kombatantom.

Zbiórka będzie odbywać się w Tomaszowskich szkołach podstawowych, gimnazjach, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, oraz instytucjach kultury. Zapraszamy do udziału w akcji i pomocy naszym Bohaterom!

Patronat honorowy nad ogólnopolską akcją objęły m.in. Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Instytut Pamięci Narodowej. Lokalnymi organizatorami akcji są prezydent Tomaszowa Mazowieckiego oraz Dowódca 25 Brygady Kawalerii Powietrznej.

paczka_dla_bohatera_tomaszow


 

Zobacz również

Skomentuj

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy w tej chwili , czy chcesz dodać swój ?

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Archiwa