Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Wyścig Szlakiem Hubala – Zawody kolarskie dla dzieci (ZDJĘCIA, WYNIKI)

Wyścig Szlakiem Hubala – Zawody kolarskie dla dzieci (ZDJĘCIA, WYNIKI)
Kwiecień 22
22:27 2016

Przed startem zawodowców w tomaszowskim etapie Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Walk Majora Hubala najmłodsi adepci kolarstwa z tomaszowskich szkół ścigali się na ponad 1 kilometrowym odcinku alei Piłsudskiego. Najmłodszym uczestnikiem zawodów był 8-letni Łukasz Cyniak ze Szkoły Podstawowej nr 8.

wyscig kolarski hubala 22 04 2016-900

Wśród chłopców z klas I-III ( rocznik 2006 – 2008) I miejsce zajął Igor Czapla (I Chrześcijańska Szkoła TOMEK), natomiast w gronie dziewcząt tej samej kategorii wiekowej, najlepszy wynik uzyskała Maja Olcha (Szkoła Podstawowa nr 8).

 

W kategorii nieco starszych chłopców (rocznik 2003 – 2005) najszybszy okazał się Mateusz Pawlak (Szkoła Podstawowa nr 13), a w gronie dziewcząt najlepsza była Julia Świderek (Szkoła Podstawowa nr 7).

Zawody dla dzieci współorganizowane były przez LKK Start Tomaszów Mazowiecki, trenera ZbigniewA Dziurdzia i znaną kolarkę Dorotę Warczyk.

Wyniki:

Chłopcy klasy I – III ( rocznik 2006 – 2008)
1. Czapla Igor – I Chrześcijańska Szkoła TOMEK
2. Sęk Filip – Szkoła Podstawowa nr 8
3. Lamecki Olaf – Szkoła Podstawowa nr 8
4. Adamus Kamil – Szkoła Podstawowa nr 8
5. Sęk Marcel – Szkoła Podstawowa nr 8
6. Kobalczyk Wiktor – Szkoła Podstawowa nr 1

Dziewczęta klasy I – III (rocznik 2006 – 2008)
1. Olcha Maja – Szkoła Podstawowa nr 8
2. Buczyńska Pola – Szkoła Podstawowa nr 1
3. Wojciechowska Oliwia – Szkoła Podstawowa nr 8
4. Sęk Nikola – Szkoła Podstawowa nr 8
5. Stawicka Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 8
6. Marach Aneta – Szkoła Podstawowa nr 14

Chłopcy klasy IV – VI (rocznik 2003 – 2005)
1. Pawlak Mateusz – Szkoła Podstawowa nr 13
2. Skorupiński Aleksander – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2
3. Olszewicz Filip – Szkoła Podstawowa nr 1
4. Piotrowski Adrian – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1
5. Piecho Marcel – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2
6. Kuta Kacper – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1

Dziewczęta klasy IV – VI (rocznik 2003 – 2005)
1. Świderek Julia – Szkoła Podstawowa nr 7
2. Wściubiak Natalia – Szkoła Podstawowa nr 10
3. Dębowska Amelia – Szkoła Podstawowa nr 1
4. Żal Kinga – Szkoła Podstawowa nr 1
5. Rybak Kinga – Szkoła Podstawowa nr 1
6. Pawłowska Nadia – Szkoła Podstawowa nr 8
Najmłodszy uczestnik wyścigu: Cyniak Łukasz – Szkoła Podstawowa nr 8 (rocznik 2008)
Filip Szustakowski – Przedszkole nr 12 (rocznik 2009)

 

Foto: Dariusz Kwapisiewicz/Agencja BRANDmedia

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa