Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

„Zakochaj się w Polsce” – Zakochaj się w Tomaszowie!

„Zakochaj się w Polsce” – Zakochaj się w Tomaszowie!
Styczeń 10
17:24 2017

W najbliższą niedzielę tj. 15 stycznia o godz. 13.55 w TVP 1 będzie emitowany kolejny odcinek programu „Zakochaj się w Polsce” zatytułowany „Szlakiem Rzeki Pilicy”, poświęcony głównie największym atrakcjom turystycznym Tomaszowa Mazowieckiego.

skansen_rzeki_pilicy_001

Ekipa telewizyjna z TVP 1 odwiedziła nasze miasto we wrześniu 2016 roku, realizując jeden z odcinków nowego wtedy programu „Zakochaj się w Polsce”. Kręcony nad środkową Pilicą odcinek, oprócz opactwa w Sulejowie i kościółka św. Idziego w Inowłodzu, poświęcony został głównie Skansenowi Rzeki Pilicy, PTT „Groty Nagórzyckie” i Rezerwatowi Przyrody „Niebieskie Źródła”. Redaktor prowadzący, którym jest Tomasz Bednarek, znakomity aktor teatralny i filmowy, szerszej publiczności znany z roli Jacka Boreckiego w serialu „Klan”, w programie kręconym w Skansenie wcielił się także w postać „młynarza”.

skansen_rzeki_pilicy_003

Warto też dodać, że w 2016 roku Skansen i Groty odwiedziła łącznie rekordowa liczba 78 000 gości, co najlepiej świadczy o atrakcyjności tych wyjątkowych miejsc, dla wielu turystów stanowiących najlepszą „wizytówkę” naszego miasta.


 

Zobacz również

Skomentuj

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Brak komentarzy w tej chwili , czy chcesz dodać swój ?

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Archiwa