Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych
Maj 04
17:50 2016

Zbliża się majowy termin zbiórki odpadów wielkogabarytowych.  „Wystawki” odbędą się w dniach od 6 do 11 maja. Odpady wielkogabarytowe m.in. stare i niepotrzebne meble (np. segmenty, krzesła, wersalki, sofy, kanapy, fotele), dywany, wanny, zużyty sprzęt elektroniczny odbierane będą sprzed budynków.

 

HARMONOGRAM ZBIÓRKI ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH Z MIEJSC GROMADZENIA ODPADÓW Z ZABUDOWY WIELORODZINNEJ

ULICA I TERMIN II TERMIN
11 LISTOPADA 9.05 21.10
AKACJOWA 6.05 20.10
AL. MARSZAŁKA J. PIŁSUDSKIEGO 9.05 21.10
ARMII 6.05 20.10
BARLICKIEGO 10.05 24.10
BOHATERÓW 14 BRYGADY 6.05 20.10
BOHATERÓW GETTA WARSZAWSKIEGO 6.05 20.10
BURSZTYNOWA 6.05 20.10
CHEMIKÓW 6.05 20.10
CIEPŁA 9.05 21.10
CZOŁGISTÓW 6.05 20.10
DŁUGA 11.05 25.10
DOKTORA JANA SERAFINA RODEGO 9.05 21.10
DOLNA 6.05 20.10
DR. KAROLA BENNIEGO 9.05 21.10
DR. SEWERYNA STERLINGA 9.05 21.10
DRA MICHAŁA BIERNACKIEGO 6.05 20.10
DZIECI POLSKICH 10.05 24.10
FABRYCZNA 10.05 24.10
FARBIARSKA 10.05 24.10
GEN. GROTA-ROWECKIEGO 11.05 25.10
GEN. J. HALLERA 10.05 24.10
GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 9.05 21.10
GENERAŁA BEMA 10.05 24.10
GŁOWACKIEGO 6.05 20.10
GŁÓWNA 11.05 25.10
GÓRNA 10.05 24.10
GRANICZNA 6.05 20.10
GRUNWALDZKA 9.05 21.10
HOŻA 6.05 20.10
HUGO KOŁŁĄTAJA 11.05 25.10
J. U. NIEMCEWICZA 11.05 25.10
JAGIELLOŃSKA 11.05 25.10
JAŁOWCOWA 6.05 20.10
JANA PAWŁA II 9.05 21.10
JEROZOLIMSKA 9.05 21.10
JOSELEWICZA 9.05 21.10
JÓZEFOWSKA 9.05 21.10
KLONOWA 11.05 25.10
KOMBATANTÓW 10.05 24.10
KONSTYTUCJI 3 MAJA 11.05 25.10
KRZYWA 10.05 24.10
KRZYŻOWA 9.05 21.10
ULICA I TERMIN II TERMIN
KS. J. POPIEŁUSZKI 11.05 25.10
KS. J. SKORUPKI 10.05 24.10
KWARCOWA 05.05 19.10
KWIATOWA 10.05 24.10
LEGIONÓW 9.05 21.10
LEONA WITOLDA MAY’A 9.05 21.10
LEWA 9.05 21.10
LIGI MORSKIEJ I RZECZNEJ 6.05 20.10
LIPOWA 11.05 25.10
LUBOSZEWSKA 6.05 20.10
LUDWIKA ZAMENHOFA 9.05 21.10
MAJOWA 6.05 20.10
MARII BOHUSZEWICZÓWNY 10.05 24.10
MAZOWIECKA 6.05 20.10
MICKIEWICZA 11.05 25.10
MIRECKIEGO 6.05 20.10
MURARSKA 10.05 24.10
NADRZECZNA 11.05 25.10
NIEBROWSKA 10.05 24.10
NIECAŁA 6.05 20.10
NISKA 6.05 20.10
NOWOWIEJSKA 6.05 20.10
NOWY PORT 05.05 19.10
O. M. KOLBE 10.05 24.10
OGRODOWA 9.05 21.10
OKOPOWA 4.05 18.10
OLGI I ANDRZEJA MAŁKOWSKICH 6.05 20.10
OSKARA LANGE 9.05 21.10
PARTYZANTÓW 6.05 20.10
PIEKARSKA 9.05 21.10
PIOTRA BARDOWSKIEGO 10.05 24.10
PLAC KOŚCIUSZKI 9.05 21.10
PLAC NARUTOWICZA 10.05 24.10
POLNA 6.05 20.10
PREZYDENTA I. MOŚCICKIEGO 6.05 20.10
PROF. T. SEWERYNA 6.05 20.10
PRZĘDZALNIANA 10.05 24.10
RADOMSKA 4.05 18.10
ROCHA PASZKOWSKIEGO 10.05 24.10
ROLNA 9.05 21.10
ROMUALDA MIELCZARSKIEGO 10.05 24.10
SIEDMIODOMKI 10.05 24.10
SŁONECZNA 6.05 20.10
SŁOWACKIEGO 9.05 21.10
SMUGOWA 9.05 21.10
ULICA I TERMIN II TERMIN
SMUTNA 11.05 25.10
SOSNOWA 11.05 25.10
SPALSKA 11.05 25.10
STANISŁAWA DUBOIS 10.05 24.10
STOLARSKA 6.05 20.10
STRZELECKA 6.05 20.10
SYNÓW PUŁKU 9.05 21.10
SZARYCH SZEREGÓW 10.05 24.10
SZCZĘŚLIWA 11.05 25.10
SZEROKA 10.05 24.10
SZKOLNA 6.05 20.10
ŚRODKOWA 10.05 24.10
ŚW. ANTONIEGO 6.05 20.10
TECHNICZNA 6.05 20.10
TKACKA 10.05 24.10
TOMASZA OSTROWSKIEGO 10.05 24.10
TOPOLOWA 6.05 20.10
WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO 10.05 24.10
WARSZAWSKA 10.05 24.10
WIEJSKA 6.05 20.10
WOLNA 10.05 24.10
WRZOSOWA 11.05 25.10
WSCHODNIA 9.05 21.10
ZAGAJNIKOWA 6.05 20.10
ZAWADZKA 10.05 24.10
ZGODNA 11.05 25.10
ZGORZELICKA 9.05 21.10
ŻWIRKI I WIGURY 6.05 20.10

 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa