Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Zbiórka śmieci wielkogabarytowych – terminy

Zbiórka śmieci wielkogabarytowych – terminy
Kwiecień 19
18:23 2017

Od 21 kwietnia do 4 maja będzie się odbywała w Tomaszowie zbiórka śmieci wielkogabarytowych. Poniżej zamieszczamy harmonogram odbierania wielkogabarytowych odpadów w poszczególnych częściach miasta.

HARMONOGRAM

Wielkogabarytowe
ULICA ZMIESZANE bio/szkło/tworzywa I TERMIN II TERMIN
11-GO LISTOPADA poniedziałek-czwartek wtorek 26.04 17.10
AKACJOWA wtorek-piątek wtorek 26.04 17.10
AL. MARSZAŁKA J. PIŁSUDSKIEGO środa środa 26.04 17.10
BARLICKIEGO poniedziałek-czwartek poniedziałek 27.04 18.10
BOHATERÓW 14 BRYGADY wtorek-piątek wtorek 25.04 16.10
BOHATERÓW GETTA WARSZAWSKIEGO wtorek-piątek wtorek 25.04 16.10
BROWARNA poniedziałek-czwartek wtorek 25.04 16.10
BURSZTYNOWA poniedziałek-czwartek wtorek 25.04 16.10
CHEMIKÓW wtorek-piątek wtorek 25.04 16.10
CIEPŁA środa środa 26.04 17.10
CZOŁGISTÓW wtorek-piątek wtorek 25.04 16.10
DŁUGA wtorek-piątek wtorek 04.05 19.10
DOKTORA JANA SERAFINA RODEGO poniedziałek-czwartek wtorek 26.04 17.10
DOLNA środa środa 25.04 16.10
DR. KAROLA BENNIEGO poniedziałek-czwartek wtorek 26.04 17.10
DR. SEWERYNA STERLINGA poniedziałek-czwartek wtorek 26.04 17.10
DRA MICHAŁA BIERNACKIEGO wtorek-piątek wtorek 25.04 16.10
DZIECI POLSKICH poniedziałek-czwartek wtorek 27.04 18.10
FABRYCZNA czwartek czwartek 27.04 18.10
FARBIARSKA czwartek czwartek 27.04 18.10
GEN. GROTA-ROWECKIEGO środa środa 04.05 19.10
GEN. J. HALLERA czwartek czwartek 27.04 18.10
GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO poniedziałek-czwartek wtorek 25.04 16.10
GENERAŁA BEMA poniedziałek-czwartek wtorek 26.04 17.10
GŁOWACKIEGO poniedziałek-czwartek wtorek 25.04 16.10
GŁÓWNA piątek piątek 04.05 19.10
GÓRNA środa środa 25.04 16.10
GRANICZNA poniedziałek-czwartek wtorek 25.04 16.10
GRUNWALDZKA środa środa 26.04 17.10
HOŻA wtorek-piątek wtorek 25.04 16.10
HUGO KOŁŁĄTAJA wtorek wtorek 04.05 19.10
J. U. NIEMCEWICZA wtorek wtorek 04.05 19.10
JAGIELLOŃSKA piątek piątek 04.05 19.10
JAŁOWCOWA wtorek-piątek wtorek 25.04 16.10
JANA PAWŁA II czwartek czwartek 25.04 16.10
JEROZOLIMSKA środa środa 26.04 17.10
JOSELEWICZA środa środa 26.04 17.10
JÓZEFOWSKA czwartek czwartek 26.04 17.10
KLONOWA piątek piątek 04.05 19.10
KOMBATANTÓW poniedziałek-czwartek wtorek 27.04 18.10
KONSTYTUCJI 3 MAJA wtorek wtorek 04.05 19.10
KRZYWA poniedziałek poniedziałek 27.04 18.10
KRZYŻOWA środa środa 26.04 17.10
KS. J. POPIEŁUSZKI piątek piątek 04.05 19.10
KS. J. SKORUPKI poniedziałek-czwartek wtorek 27.04 18.10
KWARCOWA środa środa 24.04 13.10
KWIATOWA poniedziałek-czwartek wtorek 27.04 18.10
LEGIONÓW czwartek czwartek 26.10 17.10
LEONA WITOLDA MAY’A poniedziałek-czwartek wtorek 25.04 16.10
LEWA poniedziałek-czwartek wtorek 26.04 17.10
LIGI MORSKIEJ I RZECZNEJ wtorek-piątek wtorek 25.04 16.10
LIPOWA piątek piątek 04.05 19.10
LUBOSZEWSKA piątek piątek 27.04 18.10
LUDWIKA ZAMENHOFA poniedziałek-czwartek wtorek 26.04 17.10
MAJOWA środa środa 25.04 16.10
MARII BOHUSZEWICZÓWNY poniedziałek-czwartek wtorek 27.04 18.10
MAZOWIECKA poniedziałek-czwartek wtorek 25.04 16.10
MICKIEWICZA piątek piątek 04.05 19.10
MIRECKIEGO środa środa 25.04 16.10
MURARSKA środa środa 27.04 18.10
NADRZECZNA wtorek-piątek wtorek 04.05 19.10
NIEBROWSKA poniedziałek-czwartek wtorek 27.04 18.10
NIECAŁA wtorek-piątek wtorek 25.04 16.10
NISKA wtorek-piątek wtorek 25.04 16.10
NOWOWIEJSKA wtorek-piątek wtorek 25.04 16.10
NOWY PORT środa środa 24.04 13.10
O. M. KOLBE poniedziałek-czwartek wtorek 27.04 18.10
OGRODOWA poniedziałek-czwartek wtorek 26.04 17.10
OKOPOWA środa środa 21.04 12.10
OLGI I ANDRZEJA MAŁKOWSKICH wtorek-piątek wtorek 25.04 16.10
OSKARA LANGE poniedziałek-czwartek wtorek 26.04 17.10
PARTYZANTÓW poniedziałek-czwartek wtorek 25.04 16.10
PIEKARSKA środa środa 26.04 17.10
PIOTRA BARDOWSKIEGO poniedziałek-czwartek wtorek 27.04 18.10
PLAC KOŚCIUSZKI poniedziałek-czwartek wtorek 26.04 17.10
PLAC NARUTOWICZA środa środa 27.04 18.10
POLNA poniedziałek-czwartek wtorek 25.04 16.10
PREZYDENTA I. MOŚCICKIEGO poniedziałek poniedziałek 25.04 16.10
PROF. T. SEWERYNA wtorek-piątek wtorek 25.04 16.10
PRZĘDZALNIANA środa środa 27.04 18.10
RADOMSKA środa środa 21.04 12.10
ROCHA PASZKOWSKIEGO poniedziałek-czwartek wtorek 27.04 18.10
ROLNA poniedziałek-czwartek wtorek 26.04 17.10
ROMUALDA MIELCZARSKIEGO poniedziałek-czwartek wtorek 27.04 18.10
SIEDMIODOMKI poniedziałek-czwartek wtorek 27.04 18.10
SŁONECZNA poniedziałek-czwartek wtorek 25.04 16.10
SŁOWACKIEGO środa środa 26.04 17.10
SMUGOWA poniedziałek-czwartek wtorek 26.04 17.10
SMUTNA wtorek wtorek 04.05 19.10
SOSNOWA piątek piątek 04.05 19.10
SPALSKA piątek piątek 04.05 19.10
STANISŁAWA DUBOIS poniedziałek-czwartek wtorek 27.04 18.10
STOLARSKA poniedziałek-czwartek wtorek 25.04 16.10
STRZELECKA wtorek-piątek wtorek 25.04 16.10
SYNÓW PUŁKU poniedziałek-czwartek wtorek 26.04 17.10
SZARYCH SZEREGÓW poniedziałek-czwartek wtorek 27.04 18.10
SZCZĘŚLIWA piątek piątek 04.05 19.10
SZEROKA poniedziałek-czwartek wtorek 27.04 18.10
SZKOLNA poniedziałek-czwartek wtorek 25.04 16.10
ŚRODKOWA czwartek czwartek 27.04 18.10
ŚW. ANTONIEGO poniedziałek poniedziałek 25.04 16.10
TECHNICZNA wtorek-piątek wtorek 25.04 16.10
TKACKA środa środa 27.04 18.10
TOMASZA OSTROWSKIEGO poniedziałek-czwartek wtorek 27.04 18.10
TOPOLOWA wtorek-piątek wtorek 25.04 16.10
WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO poniedziałek-czwartek wtorek 27.04 18.10
WARSZAWSKA poniedziałek poniedziałek 27.04 18.10
WIEJSKA wtorek-piątek wtorek 25.04 16.10
WOLNA wtorek wtorek 27.04 18.10
WRZOSOWA piątek piątek 04.05 19.10
WSCHODNIA środa środa 26.04 17.10
ZAGAJNIKOWA wtorek-piątek wtorek 25.04 16.10
ZAWADZKA poniedziałek-czwartek wtorek 27.04 18.10
ZGODNA piątek piątek 04.05 19.10
ZGORZELICKA poniedziałek-czwartek środa 26.04 17.10
ŻWIRKI I WIGURY poniedziałek-czwartek wtorek 25.04 16.10

 

ODBIERAMY ODPADY ZARÓWNO Z POSESJI JEDNO JAK I WIELORODZINNYCH.  

 

  1. Odbieramy odpady takie jak

– meble domowe (stoły, szafy, krzesła, sofy, wersalki, fotele, itp.), elementy wyposażenia mieszkań (dywany, wykładziny, materace, pierzyny, walizki, torby podróżne, lampy i żyrandole bez żarówek, meble ogrodowe (drewniane i z tworzyw sztucznych), sprzęt sportowy (rowery, narty, sanki, sprzęt do ćwiczeń, itp.), wózki i chodziki dziecięce, zabawki dużych rozmiarów.

– OPONY DO 110CM WYSOKOŚCI

  1. Nie odbieramy

– odpadów niebezpiecznych takich jak chemikalia, kleje, świetlówki

– odpady segregowane

– oleje i smary

– gruz

– zderzaki i inne elementy samochodów

– sprzętu elektronicznego

-grzejniki

-ramy okienne

-wanny, umywalki, sedesy, spłuczki, płytki

-drzwi

-styropian, papa


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa