Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

27. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków przejedzie przez Tomaszów

27. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków przejedzie przez Tomaszów
Czerwiec 28
21:50 2016

Od 29 czerwca do 2 lipca rozgrywany będzie 27. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. Na trasie zawodów znalazł się również Tomaszów Mazowiecki. Kolarze przejadą przez nasze miasto w środę.

wyscig_mapa

Wyścig rozpocznie się 29 czerwca Radomiu, a zakończy 2 lipca w Krośnie. Organizatorzy liczą, że w środę na starcie stanie 120 zawodników.

W Tomaszowie kolarze pojawią się około godz. 17.25. Przejadą ulicami: Spalską, Grota-Roweckiego, Szeroką, Orzeszkowej i dalej w kierunku Łodzi drogą wojewódzką nr 713.

W związku z wyścigiem wystąpią utrudnienia w ruchu – od ok. godz. 16 nie będzie możliwy dojazd do Spały drogą krajową nr 48.  Natomiast od godz. 17.15 nie możliwy będzie przejazd ulicami: Spalską, Grota-Roweckiego, Szeroką i Orzeszkowej. Utrudnienia potrwają do ok. godz. 17.55.

Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków ma stałe miejsce w międzynarodowym kalendarzu Międzynarodowej Unii Kolarskiej UCI.


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa