Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Ceramika Paradyż wstrzymuje produkcję w swoich zakładach

Ceramika Paradyż wstrzymuje produkcję w swoich zakładach
30 marca
11:37 2020

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19, Zarząd Ceramiki Paradyż podjął decyzję o czasowym wstrzymaniu produkcji w swoich zakładach oraz ograniczeniu niektórych działań operacyjnych. Decyzja podyktowana jest troską o zachowanie miejsc pracy, a także odpowiedzialnością za bezpieczeństwo i zdrowie pracowników firmy.

Czasowe wstrzymanie produkcji nastąpiło z dniem 28 marca 2020 roku. Firma nadal zapewnia możliwość składania i realizowania zamówień handlowych i logistycznych, zachowując w tych obszarach pełną ciągłość działania bez żadnych zakłóceń.

Powrót do normalnego trybu pracy nastąpi możliwie najszybciej, jak tylko pozwolą na to okoliczności. Na bieżącą chwilę Zarząd Ceramiki Paradyż podporządkowuje się zaleceniom służb medycznych i sanitarnych. Większość pracowników związanych z obsługą klienta przeszła na zdalny tryb pracy. Każda z osób została wyposażona w niezbędne narzędzia i systemy informatyczne zapewniające niezmiennie wysoką jakość obsługi.

Ceramika Paradyż poinformowała swoich pracowników, klientów i dostawców o podjętej decyzji. Ze wszystkimi partnerami biznesowymi pozostaje w stałym kontakcie.


Informacja prasowa

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu