Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Deichmann otworzy salon w Galerii Tomaszów

Deichmann otworzy salon w Galerii Tomaszów
12 kwietnia
21:02 2016

Poziom komercjalizacji pierwszej nowoczesnej galerii handlowej w Tomaszowie Mazowieckim sięgnął już 80%. Do grona najemców Galerii Tomaszów dołączyła międzynarodowa sieć salonów obuwniczych Deichmann. Klienci będą mogli skorzystać z bogatej oferty galerii już na jesieni br.

Deichmann, jedna z najbardziej znanych międzynarodowych sieci obuwniczych otworzy w Galerii Tomaszów salon o powierzchni 450 m kw. To już kolejna wiodąca marka sieciowa, która podpisała umowę najmu lokalu w Galerii Tomaszów. Deichmann dołączył do grona takich najemców Galerii Tomaszów, jak m.in. H&M, Reserved, House, Cropp Town, Sinsay, Diverse, Smyk, 4F, RTV Euro AGD, CCC, Rossmann, czy Apteka Benefactor. Operatorem spożywczym Galerii jest Intermarche.

W ostatnim czasie staraniem inwestora sfinalizowana została także umowa z operatorem kinowym – siecią Helios uzupełniając tym samym doskonale ofertę handlowo-usługową galerii o funkcje rozrywkowe.

Galeria Tomaszów, jako pierwsze nowoczesne centrum handlowe w mieście i regionie zapewni swoim klientom kompleksową ofertę handlowo-usługową, jak również dzięki bogatej ofercie gastronomicznej oraz rozrywkowej stworzy doskonałą przestrzeń spotkań i spędzania wolnego czasu mieszkańców Tomaszowa i okolic. Wierzymy, że połączenie przestronnej części restauracyjnej z tarasami wychodzącymi na obszar parku miejskiego Bulwary w naturalny sposób uczyni nasz obiekt elementem tkanki miejskiej, przestrzenią, w której nasi klienci będą odnajdywali także w poszczególnych elementach architektury i wykończenia wnętrz lokalne inspiracje, które są dla nas zawsze ważne – mówi Tomasz Szewczyk, Prezes Acteeum Central Europe Sp. z o.o.

O GALERII TOMASZÓW
Galeria Tomaszów na powierzchni 18 000 m2 będzie oferowała około 75 lokali, supermarket o powierzchni ponad 2,3 tys. m kw. oraz wielosalowe kino. Centrum handlowe obejmie swoim zasięgiem ponad 210 tys. mieszkańców, podkreślając swój ponadlokalny charakter. Projekt architektoniczny obiektu odwzoruje fragmenty istniejącej historycznej budowli fabryki włókienniczej włączając je do utrzymanej w stylistyce industrialnej elewacji. Prace konstrukcyjne rozpoczęły się w listopadzie 2015r., a otwarcie obiektu zaplanowano na czwarty kwartał 2016 roku. Już w maju przekazane zostaną najemcom do rozpoczęcia prac wykończeniowych pierwsze lokale.
Generalnym wykonawcą Galerii Tomaszów jest PORR Polska Construction S.A. Za koordynację techniczną najemców odpowiada Dekra Polska Sp. z o o.

 

materiały prasowe


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu