Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Kino Helios w Galerii Tomaszów! (WIDEO)

Kino Helios w Galerii Tomaszów! (WIDEO)
24 marca
20:08 2016

Komercjalizacja pierwszej nowoczesnej galerii handlowej w Tomaszowie Mazowieckim nabrała bardzo szybkiego tempa. Sfinalizowano właśnie kolejną umowę najmu z kluczowym i długo oczekiwanym w mieście operatorem kinowym – siecią Helios. Pierwsze wielosalowe kino w Tomaszowie Mazowieckim zostanie otwarte jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Poziom komercjalizacji Galerii Tomaszów sięgnął już 80%. Klienci będą mogli skorzystać z oferty obiektu już na jesieni br.

Dzięki staraniom inwestora Galerii Tomaszów, Rockcastle Global Real Estate Company Limited i Acteeum Group pierwszy multipleks w Tomaszowie Mazowieckim już za kilka miesięcy zaprosi mieszkańców miasta i regionu na pierwsze projekcje. Kino zajmie w Galerii Tomaszów 1000 m kw. i będzie usytuowane na pierwszym piętrze galerii. 4 doskonale wyposażone, nowoczesne sale kinowe zapewnią widzom zarówno niezwykłe doznania w zakresie obrazu, ale także dzięki najnowocześniejszej technologii również i w warstwie dźwiękowej.

Tomasz Szewczyk Prezes Acteeum Central Europe

Tomasz Szewczyk Prezes Acteeum Central Europe

Podpisanie umowy z operatorem kinowym jest dla nas szczególnie ważne w Tomaszowie Mazowieckim, gdyż wiemy jak bardzo było ono oczekiwane przez mieszkańców. Realizując naszą inwestycję bierzemy pod uwagę nie tylko nasze założenia biznesowe i standardy rynkowe w zakresie doboru najemców, ale także staramy się być czuli na potrzeby naszych przyszłych klientów chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na ich wyobrażenia o galerii handlowej w ich własnym mieście. Cieszymy się niezwykle, że udało nam się spełnić jedno z marzeń tomaszowian i już dzisiaj zapraszamy na przyszłe projekcje!- mówi Tomasz Szewczyk, Prezes Zarządu Acteeum Central Europe

Galeria Tomaszów

Kino Helios dołączyło do grona takich marek, jak m.in. H&M, Reserved, House, Cropp Town, Sinsay, Diverse, Smyk, 4F, RTV Euro AGD, CCC, Rossmann, Apteka Benefactor. Operatorem spożywczym Galerii jest Intermarche.

galeria-tomaszow-wizualizacja

Galeria Tomaszów na powierzchni 18 000 m2 będzie oferowała około 75 lokali, supermarket o powierzchni ponad 2,3 tys. m kw. oraz kino. Centrum handlowe obejmie swoim zasięgiem ponad 210 tys. mieszkańców, podkreślając swój ponadlokalny charakter. Projekt architektoniczny obiektu odwzoruje fragmenty istniejącej historycznej budowli fabryki włókienniczej włączając je do utrzymanej w stylistyce industrialnej elewacji. Prace konstrukcyjne rozpoczęły się w listopadzie 2015r., a otwarcie obiektu zaplanowano na czwarty kwartał 2016 roku.

galeria-tomaszow-wizualizacja-4


INWESTOR

Galeria Tomaszów należy do Acteeum Group i Rockcastle Global Real Estate Company Limited. Rockcastle i Acteeum prowadzą także wspólnie budowę Galerii Wołomin na przedmieściach Warszawy.

Acteeum Group jest międzynarodową firmą, działającą w branży deweloperskiej i na rynku zarządzania nieruchomościami. Zainteresowanie Acteeum skupia się na miastach średniej wielkości i dotyczy budowy tradycyjnych galerii handlowych oraz retail parków. W Polsce spółka jest obecna jako współdeweloper Galerii Solnej w Inowrocławiu, Vivo! Stalowa Wola oraz Vivo! Krosno, Galerii Wołomin, Galerii Tomaszów, a także odpowiada za rozbudowę dwóch centrów handlowych należących do CBRE Global Investors: Sarni Stok w Bielsku-Białej oraz Ogrody w Elblągu. Grupa posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych i retail parków.

Rockcastle Global Real Estate Company Limited została założona dnia 30 marca 2012 r. w Mauritiusie z zasadniczym celem globalnego inwestowania w dopuszczone do publicznego obrotu papiery wartościowe podmiotów rynku nieruchomości. Obecnie firma Rockcastle zidentyfikowała Polskę jako priorytetowy kierunek inwestycyjny w Europie przeznaczając 500 mln USD na inwestycje, z założeniem koncentracji wokół strategicznych i dominujących aktywów nieruchomościowych.


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu