Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera

Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera
Listopad 23
19:23 2017

Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko po raz drugi zaprasza do włączenia się w akcję „Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera”. Jest to forma pomocy i pamięci o tych, dla których Ojczyzna była i jest najwyższą wartością, dla której ryzykowali zdrowie i życie.  Zbiórka potrwa do 15 grudnia 2017 r. Po tym terminie skompletowane paczki zostaną wręczone kombatantom.

Wszelkiego rodzaju produkty żywnościowe z długim terminem przydatności do spożycia, artykuły chemiczne  oraz higieniczne można zostawiać w tomaszowskich szkołach podstawowych w Miejskim Centrum Kultury (pl. Kościuszki 18). Miłym akcentem uzupełniającym akcję jest dołączenie do paczki wypełnionej kartki świątecznej.

Patronat honorowy nad ogólnopolską akcją objęli m.in.: Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Instytut Pamięci Narodowej. Lokalnymi organizatorami akcji są prezydent Tomaszowa Mazowieckiego oraz Dowódca 25 Brygady Kawalerii Powietrznej.


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa