Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

“DZIK”. Bardzo mocne kino wojenne z Tomaszowem w tle

“DZIK”. Bardzo mocne kino wojenne z Tomaszowem w tle
Listopad 30
18:58 2017

Od 1 grudnia w kinie Włókniarz w Tomaszowie Mazowieckim wyświetlany będzie film “DZIK”. Bardzo mocne, pełnometrażowe kino wojenne, o tematyce regionalnej, przedstawiające losy młodego, leśnego oddziału AK i ścigającego ich ”krwawego kata tomaszowskiego gestapo, pana życia i śmierci” Georga Boettiga.

Pierwszy taki film, który pokazuje zbrodnie wojenne jakie miały miejsce podczas II WŚ na Zapiecku w Tomaszowie, w siedzibie Gestapo, gdzie działał Georg Boettig. Urodzony i wychowany w Tomaszowie Mazowieckim, były piłkarz klubu Lechia Tomaszów. Późniejszy kat swoich kolegów z boiska.

W obsadzie takie gwiazdy jak Barbara Zielińska, Patrycja Szczepanowska, Adam Machalica, Filip Opania, Adam Szyszkowski, Jakub Świderski i wiele innych.

 

Projekcja filmu od 1 grudnia w Kinie Włókniarz. W dniach od 1 do 5 grudnia , 2 seanse dziennie w godzinach 17:00 i 19:00.

Film wyświetlany będzie do 14 grudnia br.

Bilety grupowe dla szkół w cenie 13 zł dla pozostałych 16 zł.

oficjalna strona filmu
www.filmdzik.pl

oficjalna strona filmu na FB
https://web.facebook.com/filmdzik/

oficjalna strona filmu na filmweb
http://www.filmweb.pl/film/Dzik-2017-794615

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa