Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Nowy plac zabaw przekazany dzieciom

Nowy plac zabaw przekazany dzieciom
27 września
10:16 2022

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 mogą się już cieszyć nowym placem zabaw, który podczas szkolnej uroczystości przekazano najmłodszym podopiecznym placówki. Uroczystość uświetnił program artystyczny uczniów klas trzecich. Wartość inwestycji to ponad 209 tys. złotych.

Wniosek o budowę placu zabaw w Szkole Podstawowej nr 3 wpłynął do Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego w roku 2018. Wtedy jednak koszt inwestycji przekraczał zaplanowane na ten cel środki. Prezydent Marcin Witko podjął decyzję, że inwestycja znalazła się w tegorocznym budżecie.

23 września 2022 r. społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim oraz zaproszeni goście, wśród których znaleźli się Krzysztof Kuchta, przewodniczący Rady Miejskiej, Tomasz Migała, zastępca dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu oraz Marcin Rybak, przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu, wieloletni nauczyciel szkoły, uroczyście otworzyli nowy plac zabaw, który posłuży wszystkim dzieciom z „trójki”. Zebranych powitała, dyrektor placówki – Lucyna Siudzińska, która w imieniu całej społeczności szkolnej, wyraziła wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji projektu. Zaproszeni goście życzyli korzystającym z nowego placu zabaw wspaniałej i bezpiecznej zabawy.

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu