Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

11 maja „Białobrzeska Majówka”

11 maja „Białobrzeska Majówka”
04 maja
12:51 2018

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, filia Dzielnicowy Ośrodek Kultury oraz Ochotnicza Straż Pożarna – Białobrzegi i Ludwików zapraszają 11 maja 2018 r. w godz. 16.30-20.00 na „Białobrzeską Majówkę”, festyn współorganizowany w ramach V Edycji Ogólnopolskiej Akcji Dni Otwartych Funduszy Europejskich.


W programie przewidziano wiele atrakcji, między innymi prezentacje artystyczne zespołów Miejskiego Centrum Kultury, otwarcie wystawy zbiorowej Stowarzyszenia Amatorów Plastyków w Tomaszowie Mazowieckim, występ zespołu „Kalina”z Wąwału.
W bloku Ochotniczych Straży Pożarnych zaplanowano pokaz działań ratowniczo-gaśniczych oraz samochodów bojowych OSP Białobrzegi i Ludwików. Młodzieżowa Drużyna OSP i pracownicy MCK-u poprowadzą gry i zabawy rekreacyjne.
O godz. 18.50 odbędzie się pokaz „ZOla” Zumba ® Fitness a po nim, z koncertem „The best of Roxette” wystąpi muzyczna gwiazda wieczoru, zespół „Stars Roxette Tribute Band”.
W godz. 17.00-19.30 festynowi towarzyszyć będą działania animacyjne dla dzieci, przygotowane przez pracowników MCK-u w tym tańce i zabawy, działania plastyczne i ceramiczne, warsztaty „Od ziarenka do bochenka” oraz stoisko „Akademii Ciastka”. Uczestnicząc aktywnie w kolejnych zadaniach animacyjnych, zorganizowanych pod hasłem „Zostań bohaterem DOK-u”, dzieci będą mogły uzyskać pamiątkowy dyplom i na finał wziąć udział w losowaniu upominków. Głównym upominkiem, ufundowanym przez Okręgową Stację Kontroli Pojazdów z ul. Wąwalskej 30 w Tomaszowie Mazowieckim, jest rower.
Festynowi towarzyszyć będzie także stoisko promocyjne sponsora „Białobrzeskiej Majówki” PHU „GRABEX” P. Grabek oraz stoiska „małej gastronomii”.
Organizatorzy zapraszają serdecznie na ul. Gminną 37/39. W przypadku złej pogody wszystkie działania artystyczne odbędą się w siedzibie filii DOK.

Imprezie patronuje Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.

„Stars Roxette Tribute Band”
Twarze zespołu – Tacjana i Paweł – mogą być Państwu znane dzięki sukcesom medialnym.
Tacjana jest dwukrotną laureatką telewizyjnej „Szansy na sukces”, a Paweł finalistą programu „Idol”. W swoim dorobku mogą poszczycić się występami podczas trasy Lata z radiem, supportowaniem artystów m.in. takich jak Afromental, Sylwia Grzeszczak, Piasek, Kayah, koncertami na scenach polskich i zagranicznych (Tacjana w 2009 roku nagrała singiel z gwiazdą włoskiej estrady – Drupim „El finalmente canto”). Dodatkowym atutem zespołu STARS jest fakt, iż wokalistka swojego doświadczenia scenicznego nabierała u boku jednej z najlepszych polskich rockowych solistek – Beaty Kozidrak, z którą wystąpiła m.in. na festiwalu Sopot Top Trendy 2007, czy też w 2014 podczas Sylwestra transmitowanego przez TVP 2.
W skład zespołu STARS Tribute to Roxette wchodzą:
Tacjana (Marie), Paweł (Per), Karolina (klawisze), Cezary (gitara elektryczna), Cezary (gitara basowa) oraz Paweł (perkusja).


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu