Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

25 Brygada. Rekrutacja do III turnusu służby przygotowawczej

25 Brygada. Rekrutacja do III turnusu służby przygotowawczej
15 lipca
09:48 2016

25 Brygada Kawalerii Powietrznej realizuje szkolenia ochotników w ramach III turnusu służby przygotowawczej na potrzeby korpusu szeregowych w terminie od 6 września do 23 grudnia 2016 roku.

Proces uruchomienia i funkcjonowania III turnusu służby przygotowawczej korpusu szeregowych w 2016r. w 25 Brygadzie Kawalerii Powietrznej zostanie zorganizowany na bazie 1 batalionu kawalerii powietrznej  w Leźnicy Wielkiej.

Wychodząc naprzeciw ochotnikom zainteresowanym tą formą kształcenia oraz dotarciem do jak największej ich liczby, 25 Brygada Kawalerii Powietrznej w dniach 16 oraz 23 lipca br. w godzinach od 9.00 do 14.00 na terenie jednostki wojskowej (Tomaszów Mazowiecki, ul. Piłsudskiego 72) organizuje spotkania kwalifikacyjne osób zainteresowanych w/w szkoleniem.

W trakcie spotkań zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne celem ocenienia predyspozycji do kształcenia na potrzeby korpusu szeregowych oraz motywacji do pełnienia służby przygotowawczej, na które zainteresowane osoby powinny zabrać ze sobą dokumenty dotyczące wykształcenia oraz kwalifikacji (ukończone kursy, szkolenia, prawo jazdy itp.).

Po zakończeniu szkolenia w ramach III turnusu służby przygotowawczej będzie istniała możliwość podpisania kontraktu na pełnienie służby w ramach Narodowych Sił Rezerwowych oraz przejścia do korpusu szeregowych zawodowych w jednostkach wojskowych 25 BKPow., ze szczególnym uwzględnieniem służby w wojskach powietrzno-desantowych, a co z tym związane wykonywanie skoków spadochronowych.


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu