Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

W czwartek otwarcie drugiego Lidla w Tomaszowie

W czwartek otwarcie drugiego Lidla w Tomaszowie
18 maja
17:55 2016

Już 19 maja o godzinie 8:00 przy ul. Warszawskiej 93 otwarty zostanie drugi sklep sieci Lidl w Tomaszowie Mazowieckim. Z okazji otwarcia przygotowano liczne atrakcje i promocje cenowe.

W okresie od czwartku 19 maja do niedzieli 29 maja wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Tomaszowie Mazowieckim znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się  średnio trzy razy w  tygodniu. W  nowej placówce, z okazji otwarcia, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

W dniu otwarcia zapraszamy do udziału w  konkursach i  zabawach – również dla najmłodszych. Dodatkowo na klientów będą czekały m.in. pyszna kawa oraz słodki i grillowy poczęstunek – mówi Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska

 

Sklep sieci Lidl w Tomaszowie Mazowieckim zlokalizowany przy ul. Warszawskiej 93 ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1082 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Przy sklepie przygotowano ok. 70 miejsc parkingowych.

Nowy Lidl w Tomaszowie Mazowieckim

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: ogrzewanie geotermalne za pomocą pomp ciepła i oświetlenie LED Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu