Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

W czwartek rusza przebudowa skrzyżowania ulic Barlickiego, Konstytucji 3 Maja i Warszawskiej

W czwartek rusza przebudowa skrzyżowania ulic Barlickiego, Konstytucji 3 Maja i Warszawskiej
Wrzesień 19
10:30 2016

Od czwartku (22 września) rozpocznie się przebudowa skrzyżowania ulic Barlickiego, Konstytucji 3 Maja i Warszawskiej. Na czas remontu na skrzyżowaniu zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.

Przebudowa skrzyżowania ulic Barlickiego, Konstytucji 3 Maja i Warszawskiej to kolejny etap remontu drogi wojewódzkiej nr 713. Drogowcy wykonają odtworzenia po kanalizacji deszczowej i wymienią nawierzchnię jezdni w ciągu ulicy Warszawskiej. Wykonawca inwestycji – firma SKANSKA – zakłada, że prace potrwają dziewięć dni i powinny zakończyć się 1 października br.

Na początku października powinna zakończyć się też przebudowa ulicy Barlickiego. Inwestycję realizuje Starostwo Powiatowe, przy finansowym wsparciu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Po zakończeniu przebudowy skrzyżowania ulic Barlickiego, Konstytucji 3 Maja i Warszawskiej, w połowie października powinien rozpocząć się remont mostu na Wolbórce.


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa