Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Dzień Osób z Niepełnosprawnością w Oddziale ZUS w Tomaszowie Mazowieckim

09 maja
13:03 2018

Oddział ZUS w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza 11 maja w godzinach od 9:00 do 14:00 – na Dzień Osób z Niepełnosprawnością. Zapraszamy  do siedziby Oddziału przy ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 40/42, gdzie w Sali Obsługi Klientów na pytania zainteresowanych będą odpowiadać specjaliści z ZUS oraz przedstawiciele instytucji zajmujących się problematyką osób niepełnosprawnych.

 

W godzinach 9:00 – 13:00 członkowie Stowarzyszenia Diabetyków przeprowadzą bezpłatne badania poziomu cukru we krwi oraz ciśnienia tętniczego krwi.

 

O godzinie 12:00 odbędzie się spotkanie z młodzieżą nt. „Niepełnosprawny nie oznacza niezdolny do pracy”.

 

Zorganizowana zostanie także wystawa prac podopiecznych tomaszowskich Warsztatów Terapii Zajęciowej, działających przy tomaszowskim Stowarzyszeniu Rodzin Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Prace będzie można oglądać do końca maja.

 

Każdy będzie mógł otrzymać przygotowane materiały skierowane do osób niepełnosprawnych – informator, ulotki, poradniki. Będzie można także założyć konto na Platformie Usług Elektronicznych, by jak najwięcej spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych załatwiać przez internet.

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu