Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Gramy! Edycja Tomaszowska

Gramy! Edycja Tomaszowska
Kwiecień 25
14:17 2018

Już 28 kwietnia, w sobotę od godziny 11:00 do 17:00 zapraszamy młodzież i dorosłych na pierwszą edycję Gramy! w Tomaszowie Mazowieckim. W programie konkursy z licznymi nagrodami, możliwość zagrania w ciekawe gry planszowe oraz sesje RPG. Jeśli lubicie fantastykę, gry bez prądu i dobrą zabawę albo chcielibyście się przekonać jak można spędzać miło czas zapraszamy do Miejskiego Centrum Kultury na placu Kościuszki 18.

Stowarzyszenie “Topory” działa nieprzerwanie już od 10 lat, a od 25 lat jako grupa ludzi których łączy zainteresowanie fantastyką, grami fabularnymi (RPG) i planszowymi. W tym roku otwieramy nasz oddział w Tomaszowie Mazowieckim by młodzież i dorośli o podobnych zainteresowaniach mogli się spotykać, wymieniać poglądami i spędzać wspólnie czas. Jeśli jesteś zainteresowana/-y dołączeniem do stowarzyszenia zapraszamy już w sobotę 28 kwietnia.


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa