Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Grzegorz Wilk na Koncercie Noworcznym w Tomaszowie

Grzegorz Wilk na Koncercie Noworcznym w Tomaszowie
29 grudnia
20:52 2016

Grzegorz Wilk, solista oratoriów Piotra Rubika, wokalista popularnego programu rozrywkowego „Jaka to Melodia” w TVP1, wystąpi podczas Koncertu Noworocznego, który odbędzie się 6 stycznia 2017 roku w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (Gastronomik) przy ul. św. Antoniego 57/61. Początek o godzinie 18.

Piotr Rubik w Tomaszowie 19 06 2016_392

Grzegorz Wilk podczas koncertu Piotra Rubika 19 czerwca 2016 w Tomaszowie Mazowieckim

 

grzegorz_wilk

Artysta wraz z zespołem Żorskiej Orkiestry Rozrywkowej pod kierunkiem Lothara Dziwoki zaprezentuje się w programie „Swing Stars” składającego się z wyselekcjonowanego, swingowo-jazzowego materiału z elementami klasycznymi.

Grzegorz Wilk śpiewał w największych salach koncertowych USA i Kanady podczas pięciu międzynarodowych tournee towarzysząc Piotrowi Rubikowi jako solista jego oratoriów. W dorobku fonograficznym związanym z Piotrem Rubikiem znajdują się płyty: „Habitat”, „Santo Subito”, pięcio-płytowy album „The Best Of Piotr Rubik” i „Opisanie świata”. Z tej ostatniej pochodzą dwa zaśpiewane przez niego single: „Ty i Ja”, a także ciesząca się dużym uznaniem krytyków i fanów piosenka „Strażnik Raju”. Ostatnio „Strażnik raju” pojawił się również na „Złotej kolekcji” Rubika. Grzegorz Wilk współpracował także z Leszkiem Możdżerem, Włodzimierzem Korczem i Jackiem Cyganem.

źródło: grzegorzwilk.pl

Bezpłatne wejściówki na koncert można odbierać w Wydziale Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miasta, Wydziale Kultury i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego, Miejskim Centrum Kultury i Ośrodku Kultury „Tkacz”.

Organizatorami Koncertu Noworocznego są Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, Starosta Powiatu Tomaszowskiego, Miejskie Centrum Kultury oraz Fundacja Rozwoju Powiatu Tomaszowskiego.


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Secured By miniOrange