Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Jarmark Bożonarodzeniowy i Teatr Ognia już w ten weekend na placu Kościuszki

Jarmark Bożonarodzeniowy i Teatr Ognia już w ten weekend na placu Kościuszki
12 grudnia
11:30 2016

Tradycją stał się już Jarmark Bożonarodzeniowy na pl. Kościuszki. W tym roku, 17 i 18 grudnia w centrum miasta będzie można odwiedzić nie tylko okolicznościowe stoiska, ale także zobaczyć wyjątkowy Teatr Ognia.

jarmark-2

Po raz pierwszy w naszym mieście, na pl. Kościuszki będzie miało miejsce przedstawienie tematyczne „Teatr Ognia”, z duża ilością ognia, pirotechniki scenicznej oraz unikalnych efektów wizualnych. Występ obędzie się w sobotę (17 grudnia) o godz. 17.

 

W ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego odbędzie się również zbiórka charytatywna dla Julii Bąk, uczennicy Zespołu Szkół nr 4, która choruje na ostra białaczkę limfoblastyczną z zespołem chłonniaka. Obecnie jest w trakcie leczenia podtrzymującego remisję oraz rehabilitacji, która pomaga jej wrócić do sprawności fizycznej.

 

jarmark-1Przypomnijmy, że w Mikołajki w centrum miasta rozbłysły nowe iluminacje świąteczne. Nie zabrakło również gier i zabaw dla dzieci oraz występów artystycznych podopiecznych Miejskiego Centrum Kultury. Na pl. Kościuszki rozbłysła nowa choinka o ponad 11 m wysokości, bombka 3D z przejściem oraz gwiazdy i nitki świetlne na latarniach. Podobnie jak w poprzednim roku pojawiły się oświetlone sanie ciągnięte przez renifera.


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu