Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Kino Kobiet tylko w Heliosie. Już 21 czerwca „Mamy2mamy”.

Kino Kobiet tylko w Heliosie. Już 21 czerwca „Mamy2mamy”.
08 czerwca
18:00 2017

21 czerwca 2017 – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z kinem Helios w Tomaszowie Mazowieckim. Tym razem na dużym ekranie film „Mamy2mamy” w reżyserii Noémie Saglio opowiadający o mieszkających pod jednym dachem – różniących się jak ogień i woda – matce i córce, które w tym samym czasie zachodzą w ciążę.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu „Kina Kobiet” ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach!

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na babskim seansie! Dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed filmem, umili Paniom czas.

Zobacz zwiastun filmu „Mamy2mamy”

Opis filmu: Dla Mado jej 47 lat, to nowa 20-tka! Imprezuje, szaleje, bawi się. Marzy o motorze i różowym kasku, by podbić ulice Paryża i serca pięknych mężczyzn. Jest absolutnym przeciwieństwem swojej córki – odpowiedzialnej, dojrzałej, a nawet trochę sztywnej 30-letniej Avril. I może to wszystko nie byłoby aż takie dziwne, gdyby nie fakt, że mieszkają razem. Córka wychowuje i pilnuje matkę, nie zawsze skutecznie. Jakby tego było mało obie zachodzą w ciążę – jedna bardziej, druga mniej planowaną. Burza hormonów, armagedon rodzinnych animozji. Jak przeżyć, urodzić i nie zwariować?

MOTYW WIECZORU:
W czerwcu jest upragniony koniec roku szkolnego! Dlatego zapraszamy na zakończenie roku szkolnego do kina! Obowiązuje strój szkolny! Biała bluzka obowiązkowa!

 

Przed seansem zapraszamy do korzystania z porad i usług partnerów „Kina Kobiet”. Od godz. 18.00 w holu kina czekają na Panie:

 • Foto-Video-Budka zagwarantuje nam fantastyczną fotorelację,
 • NaturHouse – udzieli porad odnośnie odżywiania, wykona bezpłatną analizę składu ciała i przeprowadzi konsultacje,
 • Mary Kay– zaoferuje Paniom w holu kina zabieg satynowy dłoni oraz zaprezentuje szeroką gamę kosmetyków
 • Yasumi w swojej ofercie przygotowała profesjonalnie kosmetyki
 • Gatta przedstawi ofertę firmy

Lista nagród jakie będzie można wygrać w konkursach ciągle rośnie:

 • Gatta przygotowała wiele ciekawych wzorów rajstop dla zwyciężczyń konkursów
 • Centrum Sportowo-Turystyczne J&K ROMSTOM przygotował dla każdej z Pań atrakcyjny wiosenny rabat -20% na zakup roweru miejskiego,
 • Zestawy kosmetyków ufundowane przez Mary Kay
 • Instytut Zdrowia i Urody Yasumi w Piotrkowie Trybunalskim przy ul.Rwańskiej 5 przygotowała 4 vouchery o łącznej wartości 400 zł do wykorzystania w swoim Instytucie
 • Pełna wizyta w NaturHouse w ramach, której znajduje się pomiar antropometryczny ciała, badanie ilości tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie, konsultację z dietetykiem wraz z zaleceniami dotyczącymi prawidłowego żywienia, diety i suplemetację.
 • Filtry do wody BRITA
 • Książki od wydawnictwa „Rebis”
 • Magazyny „AVANTI”

PLAN WIECZORU:

 • 18:00 – 18:30 – zapraszamy Panie do skorzystania z porad i usług naszych partnerów
 • 18:30 – 19:30 – konkursy z nagrodami w sali kinowej
 • 19:30 – 21:30 – projekcja filmu „Mamy2mamy”

Szczegóły i rezerwacja miejsc: http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/KinoKobiet/


 

Czym jest „Kino Kobiet” w Heliosie?

Raz w miesiącu Kino Helios organizuje wieczór z atrakcjami, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem! W holu kina partnerzy Kina Kobiet rozpieszczają podniebienia pysznym poczęstunkiem, znajdziemy też coś dla ciała i ducha. Styliści doradzają jak zadbać o cerę i fantastyczną figurę, a Fotobudka zapewnia pamiątkowe zdjęcia. Zawsze do wygrania mnóstwo nagród.

 

Sprawdź jak wyglądało majowe Kino Kobiet i dołącz do zabawy na czerwcowym spotkaniu!

Kino Kobiet Kino Helios Tomaszów MazowieckiKino Kobiet Kino Helios Tomaszów MazowieckiKino Kobiet Kino Helios Tomaszów MazowieckiKino Kobiet Kino Helios Tomaszów MazowieckiKino Kobiet Kino Helios Tomaszów MazowieckiKino Kobiet Kino Helios Tomaszów MazowieckiKino Kobiet Kino Helios Tomaszów MazowieckiKino Kobiet Kino Helios Tomaszów MazowieckiKino Kobiet Kino Helios Tomaszów MazowieckiKino Kobiet Kino Helios Tomaszów MazowieckiKino Kobiet Kino Helios Tomaszów Mazowiecki


Galeria Tomaszów MazowieckiKino Helios jest zlokalizowane w Galerii Tomaszów. Posiada 4 klimatyzowane sale wyposażone w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, dźwięk cyfrowy DOLBY 5.1, srebrne ekrany najwyższej światowej jakości 4K oraz technologię DepthQ.
Poza regularnym repertuarem, w którym prezentowane są największe hity światowej kinematografii, Helios prezentuje Widzom także seanse specjalne takie jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera czy Helios dla Dzieci.

W kinie funkcjonuje także Helios Café, w której można napić się aromatycznej kawy w wielu smakach oraz bar kinowy, który oferuje Widzom świeży popcorn, napoje oraz duży wybór słodyczy.


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu