Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Mieszkanie TM Plus. W środę spotkanie w Urzędzie Miasta

Mieszkanie TM Plus. W środę spotkanie w Urzędzie Miasta
25 sierpnia
19:36 2017

Jeszcze w tym roku, w Tomaszowie Mazowieckim zostanie ogłoszony przetarg na budowę nowych mieszkań w ramach projektu Mieszkanie TM Plus. Szczegółowe informacje na temat inwestycji przedstawi prezydent Marcin Witko podczas spotkania z mieszkańcami, które odbędzie się 30 sierpnia o godz. 18.00 w Urzędzie Miasta.

Projekt Mieszkanie TM Plus został dopasowany do tomaszowskich realiów i oparty na rządowym programie Mieszkanie Plus. Regulamin opracowano na podstawie ankiet złożonych przez mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego. Do magistratu wpłynęło ich ponad 300.

Regulamin Projektu Mieszkanie TM Plus zostanie przedstawiony 30 sierpnia br. o godz. 18.00 podczas spotkania z mieszkańcami w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim (I piętro, sala nr 22). O szczegółach opowiedzą m.in. prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko i prezes Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Wioletta Magin.

Przy ul. Barlickiego 18/22 powstanie 138 lokali mieszkalnych: jednopokojowych (28-30 m2), dwupokojowych (35-54 m2) i trzypokojowych (51-66 m2), a także 130 miejsc parkingowych zlokalizowanych w garażu na poziomie zero. Mieszkania będą na wynajem z opcją dojścia do własności już po 10 latach.

Projekt będzie realizowany przez Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, pod patronatem prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko.


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu