Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Mobilne Centrum Informacji na temat funduszy europejskich ponownie w Tomaszowie Mazowieckim

Mobilne Centrum Informacji na temat funduszy europejskich ponownie w Tomaszowie Mazowieckim
Październik 07
11:28 2016

12 i 13 października w Tomaszowie Mazowieckim gościć będzie kampania informacyjna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego na temat Funduszy Europejskich i możliwości skorzystania z nich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Mobilne Centrum Informacji będzie czynne w godz. 10-17. Natomiast o 10.30 i 15.30 można wziąć udział w warsztatach tematycznych z zakresu Regionalnego Programu Operacyjnego.

mobilne-centrum-informacji-2

Kampania ma charakter mobilny, jej celem jest bezpośrednie dotarcie do potencjalnych zainteresowanych w miejscu ich zamieszkania i pracy.  Zapraszamy przedsiębiorców, przedstawicieli stowarzyszeń i fundacji oraz osoby myślące o założeniu własnej działalności gospodarczej do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z ekspertami ds. Funduszy Europejskich.

Mobilne Centrum Informacji (MCI) mieści się w specjalnie przystosowanym pojeździe, który na miejscu stacjonowania w przekształca się w komfortową i przestronną salę konferencyjną. Tu prowadzone są przez specjalistów od funduszy unijnych bezpłatne konsultacje i warsztaty. Codziennie w MCI zainteresowani mogą poznać przykłady zrealizowanych projektów na terenie województwa łódzkiego, a eksperci przybliżają możliwości starania się o unijne wsparcie z aktualnych programów finansowych. Warsztaty z zakresu RPO WŁ, które odbywają się każdego dnia dwukrotnie, są dostosowane do specyfiki miejsca i grupy odbiorców. MCI jest wyposażone w urządzenia multimedialne, internet i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo oraz niesłyszących i niewidomych, a także gry i atrakcje dla dzieci.

Wydarzenie na Facebooku


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa