Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Nadchodzi FAMKA 2017. Na scenie m.in. Sławomir, Mateusz Ziółko, Sound’n’Grace, Shaun Baker & Jessica Jean!

Nadchodzi FAMKA 2017. Na scenie m.in. Sławomir, Mateusz Ziółko, Sound’n’Grace, Shaun Baker & Jessica Jean!
31 października
12:03 2017

Już wkrótce Radio FAMA Tomaszów świętować będzie 11. urodziny! Tyle właśnie czasu minęło, od momentu, kiedy otwarta została redakcja przy ulicy Smugowej i tym samym na częstotliwości 92,9 FM pojawił się sygnał stacji!

Radio FAMA Tomaszów oficjalnie wystartowało w samo południe, 4 listopada 2006 roku. Emisję rozpoczęła piosenka „A może byśmy… tak do Tomaszowa” Ewy Demarczyk. Chwilę później słuchaczy przywitali na antenie – ówczesny prezydent miasta, Mirosław Kukliński, starosta, Andrzej Barański i prezes radia FAMA, Jan Jagielski. I tomaszowskie radio rozpoczęło nadawanie, pojawiły się konkursy, pozdrowienia telefoniczne i SMS-owe, a także pierwszy „Koncert życzeń”.

Już za kilka dni minie 11 lat od momentu, kiedy przed siedzibą przy ul. Smugowej została przecięta wstęga. Dlatego też, podobnie jak w poprzednich latach, odbędzie się koncert – Rozdanie Muzycznych Nagród Radia FAMA – FAMKA 2017! Impreza w swojej historii może poszczycić się występami takich muzycznych gwiazd, jak: Oceana, do której należy oficjalny hymn Euro 2012, czy np. rosyjski duet producentów Filatov & Karas, który w 2016 roku zasłynął swoją wersją przeboju „Tell It To My Heart”, a wcześniej zremiksował kawałek francuskiej piosenkarki Imany „Don’t Be So Shy”, dzięki czemu nagranie stało się popularne na całym świecie.

Tegoroczny koncert w hali tomaszowskiej Samochodówki zaplanowano na 19 listopada. Po raz kolejny statuetki otrzymają wykonawcy, którzy dominowali na antenie FAMY, a ich piosenki najczęściej zamawiali słuchacze. Na scenie zaprezentują się: Sławomir, Dominika Sojda, Mateusz Ziółko, Loka, Norbi, Golden Life, Sound’n’Grace & Filip Lato, Nowator & Mateusz Mijal, Patryk Kumór oraz Tomasz Karolak z zespołem Pączki w Tłuszczu. Wystąpi również trzech wykonawców spoza naszego kraju: Shaun Baker & Jessica Jean, DJ Antonio oraz Bright Sparks. Impreza wystartuje o godzinie 17.00. Bilety na koncert można nabyć na stronie stacji: www.radiofama.com.pl/imprezy. Szczegółowe informacje dostępne są pod nr. tel. 44 724 05 61.

 

Z okazji zbliżającego się jubileuszu, w najbliższy piątek na antenie Radia FAMA Tomaszów będzie można wysłuchać „Urodzinowej Listy Przebojów”! Podobnie jak w poprzednich latach, słuchacze mogą głosować na 10 ulubionych utworów, jakie usłyszeli na falach FAMY od początku jej istnienia. W jaki sposób zagłosować? Szczegóły znajdziecie na profilu facebookowym FAMY Tomaszów.
Warto włączyć się do zabawy, ponieważ część osób, które pokuszą się o uzasadnienie swojego wyboru, zostanie nagrodzona.
„Urodzinową Listę Przebojów” w tym roku poprowadzi Dominik Bubel. Tradycyjnie, nie zabraknie niespodzianek oraz gości specjalnych. Słuchajcie FAMY w piątek po 14.00.


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa