Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

W niedzielę Jarmark Spalski

W niedzielę Jarmark Spalski
12 maja
16:40 2017

W najbliższą niedzielę kolejny Jarmark Antyków i Rękodzieła Ludowego w Spale. Organizatorzy zapraszają wszystkich odwiedzających i wystawców  14 maja (niedziela) do centrum Spały. Na Jarmarku miłośnicy antyków, sztuki ludowej i „swojskich” przysmaków z pewnością znajdą coś dla siebie.

Jarmark Spalski

Spalski Jarmark Antyków i Rękodzieła Ludowego adresowany jest przede wszystkim do kolekcjonerów, zbieraczy staroci i rzeczy zabytkowych, oraz osób handlujących tego typu przedmiotami.

Jarmark to idealne miejsce dla wytwórców zdrowej regionalnej żywności w tym: miodów, nalewek, pieczywa, serów i przetworów owocowych. Na imprezie mile widziani są twórcy ludowi  i rękodzielnicy wystawiający i sprzedający swoje wyroby.

Dla zwiedzających wstęp na Jarmark jest bezpłatny.

Imprezie targowej towarzyszą liczne atrakcje: program estradowy, wytwarzanie na żywo wyrobów przez znanych twórców ludowych, gry i zabawy dla dzieci. W pobliżu terenu Jarmarku przewidziane są obszerne parkingi zarówno dla wystawców jak i dla gości. Impreza odbywa się w bardzo malowniczym miejscu nad stawem w centrum Spały.

W roku 2007 Jarmark otrzymał certyfikat od Polskiej Organizacji Turystycznej za Najlepszy Produkt Turystyczny Roku.

Terminy Jarmarków Spalskich w 2017 roku: 30 kwietnia, 1 maja,  14 maja, 11 czerwca, 9 lipca, 13 sierpnia, 10 września, 1 października.

 


 

 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu