Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Piknik rodzinny w “Jedynce”. Przygotowano mnóstwo atrakcji dla dzieci!

Piknik rodzinny w “Jedynce”. Przygotowano mnóstwo atrakcji dla dzieci!
Czerwiec 06
17:31 2017

Uczniowie, nauczyciele i rodzice Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Maya zapraszają wszystkich mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego na piknik rodzinny, który odbędzie się w sobotę, 10 czerwca, w godzinach od 10:00 do 15:00 na boisku szkolnym.

Przygotowano mnóstwo atrakcji m.in. salon piękności, Zumbę, pokazy wojskowe i ratownicze, animacje dla dzieci, przejażdżki konikami, konkursy i zabawy sprawnościowe.

Na pikniku stanie też Dentobus i Fotobudka, pojawią się również zabytkowe samochody. Odbędzie się także loteria fantowa, w której każdy los wygrywa, a główną nagrodą będzie rower.

Podczas imprezy będzie można wylicytować m.in. projekt łazienki oraz atrakcyjne gadżety szkoły przygotowane z okazji obchodzonego w najbliższym roku szkolnym 100-lecia szkoły.

Nie zabraknie oczywiście słodkich pyszności, a na scenie swoje talenty będą prezentować zarówno uczniowie szkoły jak i rodzice.  Podczas pikniku uczniowie będą zbierali fundusze na zakup nagłośnienia dla szkoły, by jeszcze lepiej prezentować i rozwijać swoje talenty.

Zapraszamy


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa