Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

ROLLING WSTRZĄS FESTIVAL w Arkadach -przyjdź, posłuchaj, zobacz!

ROLLING WSTRZĄS FESTIVAL w Arkadach -przyjdź, posłuchaj, zobacz!
Kwiecień 12
18:39 2017

Zapraszamy do udziału w ROLLING WSTRZĄS FESTIVAL, czyli jubileuszu 50-tej rocznicy pierwszych koncertów The Rolling Stones w Polsce, który rozpocznie się w sobotę 22 kwietnia o godz. 18:00 w Galeria Sztuki Arkady w Tomaszowie Mazowieckim.

Na obchody tego historycznego wydarzenia złożą się: wernisaż wystawy fotografii, autorstwa Marka Karewicza, tomaszowianina, świadka tamtego wydarzenia, wybitnego fotografika polskiego Big Beatu i Jazzu, oraz koncert złożony z największych przebojów The Rolling Stones w wykonaniu grupy Tumblin’ Flash

Festiwal wypełnią wspomnienia osób, pamiętających pierwszą wizytę Stonesów w Polsce, spotkanie z managerem, producentem i wydawcą muzycznym Marcinem Jacobsonem, autorem m.in. książki “The Rolling Stones Warszawa ’67,” oraz z samym Markiem Karewiczem.

Podczas jubileuszu będzie można nabyć okolicznościowe wydawnictwa i pamiątki. Nad bezpieczeństwem gości i uczestników imprezy czuwać będzie MILICJA OBYWATELSKA. Wstęp wolny i niech się toczy..

 

Strona wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/187729211741953/


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa