Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Rusza Jarmark Bożonarodzeniowy. W sobotę darmowa ślizgawka i Teatr Ognia!

Rusza Jarmark Bożonarodzeniowy. W sobotę darmowa ślizgawka i Teatr Ognia!
16 grudnia
20:00 2016

17 i 18 grudnia na pl. Kościuszki odbywać się będzie Jarmark Bożonarodzeniowy. W tym roku zobaczymy również wyjątkowy Teatr Ognia.

W najbliższą sobotę i niedzielę już od godziny 11.00 na placu Kościuszki będzie można odwiedzać Jarmark Bożonarodzeniowy. W ramach Jarmarku o odbędzie się również zbiórka charytatywna dla Julii Bąk, uczennicy Zespołu Szkół nr 4, która choruje na ostra białaczkę limfoblastyczną z zespołem chłonniaka. Obecnie jest w trakcie leczenia podtrzymującego remisję oraz rehabilitacji, która pomaga jej wrócić do sprawności fizycznej.

jarmark-1

W sobotę o 17 będzie można obejrzeć też „Teatr Ognia” z duża ilością ognia, pirotechniki scenicznej oraz unikalnych efektów wizualnych. Przed „ognistym pokazem” o godzinie 16 dzieci będą mogły wziąć udział w konkursach i wygrać darmowe wejścia na lodowisko przez cały sezon!

jarmark_bozonarodzeniowy_tomaszow-5

jarmark_bozonarodzeniowy_tomaszow-1

Przypomnijmy, że od 15 grudnia w centrum miasta funkcjonuje ślizgawka, która czynna jest od godz. 17:00 do 21:00, co ważne w najbliższą sobotę, z okazji jarmarku, lodowisko będzie czynne od 11 do 21, a wejście będzie bezpłatne:)

slizgawaka-na-placu-kosciuszki-starostwo-iluminacja_054

Bilety można zakupić w Informacji Turystycznej. Wejścia na lód o pełnych godzinach. Jednorazowo na ślizgawce może przebywać około 70 osób.

Cennik:

2.50 zł – bilet ulgowy (dzieci do 16 roku życia z legitymacją szkolną, oraz opiekunowie dzieci do lat 12).

7 zł – bilet normalny

5 zł – bilet grupowy dla maksymalnie 30 uczniów z tomaszowskich szkół

Przy Informacji Turystycznej funkcjonuje punkt ostrzenia i wypożyczania łyżew.

slizgawaka-na-placu-kosciuszki-starostwo-iluminacja_063


 

 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu