Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Sound’N’Grace i Ray Wilson uświetnią uroczystość otwarcia Areny Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim

Sound’N’Grace i Ray Wilson uświetnią uroczystość otwarcia Areny Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim
11 grudnia
10:00 2017

14 grudnia oficjalnie otwarta zostanie Arena Lodowa. Z tej okazji odbędzie się koncert byłego lidera Genesis Raya Wilsona oraz Sound’N’Grace. Bilety na koncert będzie można kupić w Miejskim Centrum Kultury oraz przez Internet na www.bilety24.pl. Natomiast 16-17 grudnia w Arenie odbędą się Mistrzostwa Polski w Wieloboju Sprinterskim w Łyżwiarstwie Szybkim.

Ray Wilson to były wokalista GENESIS. Zaprezentuje podczas koncertu zarówno największe przeboje tej legendarnej grupy jak i autorski materiał, w tym kompozycje ze swoich najnowszych albumów. Sound’N’Grace najlepszy chór w Polsce, to wspaniałe głosy, energia, niesamowite emocje i chwile wzruszenia. W ich repertuarze można znaleźć gospel, soul, r&b, jazz, funk, S’n’G.

 

Bilety w cenie 50 zł i 30 zł (dla posiadaczy Karty Tomaszowianina) do kupienia od godziny 12, 6 grudnia w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 oraz na www.bilety24.pl)

 

Bilet na koncert upoważnia do udziału w oficjalnym otwarciu Areny o godzinie 15 (wejście na obiekt w godz. 13.30 – 14.30), o 17 natomiast startuje część koncertowa.

Tomaszowska Arena Lodowa – najnowocześniejszy kryty obiekt łyżwiarski w tej części Europy – przeszła wszystkie niezbędne testy operacyjne i jest już w pełni gotowa również na swoje wielkie sportowe otwarcie. Przed nami 37. Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Szybkim, w konkurencji: wielobój sprinterski, które odbędą się 16-17 grudnia 2017 roku.

Wśród uczestników zobaczymy najlepszych polskich panczenistów, z których wielu – jak m.in. Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka czy Artur Waś – należy do światowej czołówki tej dyscypliny sportu. Warto dodać, że zawody w Tomaszowie Mazowieckim będą dla „biało-czerwonych” ostatnią okazją do zaprezentowania się polskiej publiczności przed wylotem na XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w południowokoreańskim Pjongczang (9-25 lutego 2018 roku).

Bilety wstępu na mistrzostwa również od 6 grudnia – w cenie już od 6 zł – można nabyć poprzez www.bilety24.pl oraz w kasach Areny w dniach 13-15 grudnia.

W trakcie Mistrzostw Polski, prowadzona będzie zbiórka na rzecz 5-letniej Zuzanny Flont chorej mózgowe porażenie dziecięce. Zuzia jest wcześniakiem, u którego stwierdzono wodogłowie pokrwotoczne, przepuklinę pępkową oraz niedowład spastyczny kończyn dolnych. Zuzia przeszła operację selektywnej rizotomii grzbietowej (SDR) i w chwili obecnej wymaga regularnej i kosztownej rehabilitacji. Całość zebranych funduszy przeznaczona zostanie na zakup sprzętu rehabilitacyjnego.

Ważne!

Zarówno podczas otwarcia Areny oraz Mistrzostw Polski czyli 14, 16 i 17 grudnia, obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu drogowego. Ulica Strzelecka będzie całkowicie zamknięta na odcinku od wjazdu do sklepu Biedronka do ul. Ściegiennego zgodnie z poniższym harmonogramem:

  1. 14 grudnia 2017 r. – zamknięcie w godz. od 13.30 do 22.00
  2. 16 grudnia 2017 r. – zamknięcie w godz. od 9.00 do 15.00
  3. 17 grudnia 2017 r. – zamknięcie w godz. od 9.00 do 15.00

 

Parkingi zlokalizowane będą przy ul. PCK.

 

 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu