Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

IV Rodzinny Rajd Rowerowy im. rotmistrza Witolda Pileckiego

IV Rodzinny Rajd Rowerowy im. rotmistrza Witolda Pileckiego
Maj 12
10:57 2017

Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim wraz z Młodzieżową Radą Miasta, Jednostką Strzelecką „Strzelec” 1002 oraz Związkiem Harcerstwa Polskiego Hufiec Tomaszów Mazowiecki zapraszają do udziału w czwartej już edycji Rodzinnego Rajdu Rowerowego im. rotmistrza Witolda Pileckiego. Patronat nad rajdem objął Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko oraz Instytut Pamięci Narodowej.

Rajd obędzie się w niedzielę 21 maja, zapisy od godziny 09.15 przed Urzędem Miasta. Trasa rajdu wiedzie z Tomaszowa Mazowieckiego do bunkrów na Konewce i z powrotem do Tomaszowa, gdzie na strzelnicy będą przeprowadzone zawody strzeleckie, quiz wiedzy o Witoldzie Pileckim oraz poczęstunek. Ponadto uczestnicy rajdu otrzymają okolicznościowe koszulki ufundowane przez Urząd Miasta i drobne nagrody rzeczowe przygotowane przez IPN.

Partnerami w organizacji rajdu są ponadto firma Lettero oraz Studio Reklamy KumArt. Trasa rajdu, podobnie jak w poprzednich latach, zostanie zabezpieczone przez tomaszowską Policję. Celem rajdu jest nie tylko upamiętnienie postaci rotmistrza Witolda Pileckiego, ale również propagowanie aktywnego, zdrowego oraz rodzinnego spędzania wolnego czasu.


Zobacz również

Skomentuj

Archiwa