Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

IV Rodzinny Rajd Rowerowy im. rotmistrza Witolda Pileckiego

IV Rodzinny Rajd Rowerowy im. rotmistrza Witolda Pileckiego
12 maja
10:57 2017

Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim wraz z Młodzieżową Radą Miasta, Jednostką Strzelecką „Strzelec” 1002 oraz Związkiem Harcerstwa Polskiego Hufiec Tomaszów Mazowiecki zapraszają do udziału w czwartej już edycji Rodzinnego Rajdu Rowerowego im. rotmistrza Witolda Pileckiego. Patronat nad rajdem objął Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko oraz Instytut Pamięci Narodowej.

Rajd obędzie się w niedzielę 21 maja, zapisy od godziny 09.15 przed Urzędem Miasta. Trasa rajdu wiedzie z Tomaszowa Mazowieckiego do bunkrów na Konewce i z powrotem do Tomaszowa, gdzie na strzelnicy będą przeprowadzone zawody strzeleckie, quiz wiedzy o Witoldzie Pileckim oraz poczęstunek. Ponadto uczestnicy rajdu otrzymają okolicznościowe koszulki ufundowane przez Urząd Miasta i drobne nagrody rzeczowe przygotowane przez IPN.

Partnerami w organizacji rajdu są ponadto firma Lettero oraz Studio Reklamy KumArt. Trasa rajdu, podobnie jak w poprzednich latach, zostanie zabezpieczone przez tomaszowską Policję. Celem rajdu jest nie tylko upamiętnienie postaci rotmistrza Witolda Pileckiego, ale również propagowanie aktywnego, zdrowego oraz rodzinnego spędzania wolnego czasu.


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu