Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

VOYAGER, czyli Cezary Jurkiewicz ze Stand-up Polska w Tomaszowie!

VOYAGER, czyli Cezary Jurkiewicz ze Stand-up Polska w Tomaszowie!
09 kwietnia
13:40 2016

Voyager to wycieczka w jedną stronę przez strumień świadomości znerwicowanego komika. Rejs luksusowym jachtem po morzu wstydu i niespełnionych nadziei. 
Doświadczenie na tyle silnego dyskomfortu, że przyjmuje fizyczną postać, która torturuje widownie, szturchaniem kciukiem w żebra.      

Godzina stand-upu, która jest sprintem do sedna Weltschmerzu, uzależnień, impulsywnych zachowań i innych zajęć codziennych Czarka Jurkiewicza.

Komitet Poetów i Malarzy na rzecz Natychmiastowej Wojny Jądrowej ocenił ten występ na 5 gwiazdek ( to były albo gwiazdki, albo upadłe ambicje ).

CEZARY JURKIEWICZ – Komik, tekściarz, scenopisarz i hipohondryk z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata.W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości. Zajmuje się Stand-upem od 2008 roku. Jest jedną z dwóch pierwszych osób, która zaczęła promować stand-up comedy na terenie Polski. Początkowo jako undergroundowy stand-up obecnie jako formę komedii rozpoznawalną przez tysiące widzów. Występował w Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, HBO Stand-up Comedy Club oraz HBO tylko dla dorosłych. W 2011 roku założył pierwszą
w Polsce szkołę stand-up comedy, w której prowadzi zajęcia dla młodych komików. Od lat szkoli się w nurcie chicagowskiej szkoły improwizacji komediowej The Second City.

SUPPORT
w wykonaniu Jakuba Poczęty-Błażewicza.
Występuje zaledwie od roku, ale zasuwa (i wygląda) za dwóch. W swoim nowym programie obnaża się przed ludźmi – na szczęście tylko psychicznie. Zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Jego występy to show pełne energii, improwizacji i kontaktu z publicznością. Nikt nie pozostaje obojętny, a część wychodzi solidnie zbesztana. ale z uśmiechem na twarzy.

Kiedy: WTOREK | 19 kwietnia | 20:00           
Gdzie: Ęklawa – klub kultura kawa, ul. Barlickiego 4          
Bilety: 20 zł przedsprzedaż / 30 zł w dniu wydarzenia dostępne w lokalu oraz online:

http://www.kupbilecik.pl/impreza-11426-standup.polska.tomaszow.mazowiecki.html

Facebook:

https://www.facebook.com/events/454596584735897/

Wstęp od 18 lat.

Zapraszamy!

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu