Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Wielkie otwarcie kina Helios w Tomaszowie Mazowieckim już w październiku!

Wielkie otwarcie kina Helios w Tomaszowie Mazowieckim już w październiku!
13 października
20:44 2016

Nie jak zapowiadano w grudniu, ale już w październiku sieć kin Helios otworzy się w Tomaszowie Mazowieckim! Nowy 4-salowy obiekt w Galerii Tomaszów będzie posiadał ponad 700 miejsc!

Helios w Galerii Tomaszów to nie tylko znakomity dźwięk Dolby 5.1 czy filmy w rozdzielczości 4K. Do kina zawita także technologia DepthQ (pozwala cyfrowym kinom na wyświetlanie filmów stereoskopowych 3D o najwyższej jakości przyp.red). Wysoki poziom komfortu widzów zapewnią lekkie, niestandardowe okulary 3D, które po zakupie każdy będzie mógł wziąć do domu i korzystać z nich przy następnych wizytach w kinie.

W kinie będzie funkcjonować Helios Café, w której można napić się aromatycznej kawy w wielu smakach oraz bar kinowy, który oferuje Widzom świeży popcorn, napoje oraz duży wybór słodyczy.

Już na otwarcie 27 października w repertuarze znajdą się premierowe hity: „Inferno”, „Wołyń”, „Księgowy”, „Szkoła uwodzenia Czesława M.” czy „Dziewczyna z pociągu”, propozycje dla najmłodszych, na przykład: „Bociany” i „Trolle”, czy znakomite hity w 3D: „Vaiana: Skarb oceanu” lub „Doctor Strange”.

 

Poza regularnym repertuarem w tomaszowskim Heliosie odbędą się seanse w ramach Projektów Specjalnych: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera, Kultura Dostępna, Filmowe Poranki oraz Kino na Temat.

 

Źródło: Kino Helios

 


[the_ad id="6593"]


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu