Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Wydarzenia towarzyszące XI Tomaszowskim Teatraliom

Wydarzenia towarzyszące XI Tomaszowskim Teatraliom
19 października
08:53 2016

W ramach wydarzeń towarzyszących XI TOMASZOWSKIM TEATRLIOM – MIEJSKIE CENTRUM KULTURY w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza na monodram – „ maria s.” w wyk. i w reż.  Eweliny Ciszewskiej oraz Spektakl „Brzydkie kaczątko” w wyk. aktorów z FUNDACJI TWORZENIA I PROMOWANIA SZTUKI „ALEŻ GUSTAWIE”.

Bohaterka dramatu podróżuje uciekając przed własną matką.  Ucieka do kostiumu, który ma jej dać schronienie i pozwolić odczuć nową jakość. Może zbudować siebie na nowo, poznać to, czego jeszcze o sobie nie wie? Coś zyskać i coś stracić, z pewnością. Kostium ma ją do tego sprowokować. Dodajmy, cudzy kostium. Z cudzym bagażem doświadczeń, cudzą osobowością i cudzym wyrokiem. To kostium Marii Stuart.

 

Spektakl odbędzie się 26.11. b.r. o godz. 19.00 w sali kina Włókniarz.

„maria s.” to projekt badawczy wyprodukowany ze środków PWST w Krakowie, Filia we Wrocławiu (Nr BW/PB/2010/2).

Bilety w cenie 15 zł można nabywać w Miejskim Ośrodku Kultury ul. Browarna 9; w O.K. TKACZ ul. Niebrowska 50; w Dzielnicowym Ośrodku Kultury ul. Gminna 37/ 39 oraz

w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury Pl. Kościuszki 18.

marias


Spektakl „Brzydkie kaczątko” w wyk. aktorów z FUNDACJI TWORZENIA I PROMOWANIA SZTUKI „ALEŻ GUSTAWIE”, to kolejna propozycja Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim w ramach XI TOMASZOWSKICH TEATRALIÓW.
Tym razem jest to spektakl dla najmłodszych teatromanów. Historia oparta na baśni H. Ch. Andersena, opowiedziana w oryginalny sposób. Spektakl lalkowy, skierowany do dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Grany zarówno w planie żywym jak i za pomocą kilku technik lalkowych (min. muppetów). Okraszony przepiękną muzyką ilustracyjną.
Przedstawienie odbędzie się w niedzielę – 27. listopada b.r. w sali kina „Włókniarz” o godz.16.00.
Bilety w cenie 10 zł można nabywać w Miejskim Ośrodku Kultury ul. Browarna 9; w O.K. TKACZ ul. Niebrowska 50; w Dzielnicowym Ośrodku Kultury ul. Gminna 37/ 39 oraz
w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury Pl. Kościuszki 18.
Serdecznie zapraszamy!

brzydkie_kaczatko


 

 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu