Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

XVII SERCE NA DŁONI. Wystąpi m.in. Joanna Trzepiecińska

XVII SERCE NA DŁONI. Wystąpi m.in. Joanna Trzepiecińska
16 maja
11:06 2016

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Tomaszowie Mazowieckim po raz 17. organizuje wypoczynek  letni dla dzieci z ubogich rodzin naszego miasta. Przeprowadzenie bezpiecznych i radosnych kolonii letnich, wymaga bezbłędnego przygotowania logistycznego i zaangażowania doborowej kadry opiekuńczo-wychowawczej, a co najważniejsze – finansowego wsparcia przez  naszych wypróbowanych Przyjaciół.                                                     

Zwracamy się więc do Państwa, kolejny już raz, o pomoc w tak szlachetnym i potrzebnym przedsięwzięciu. Zakup CEGIEŁEK WAKACYJNYCH po 20 złotych (bądź ich większej ilości) lub przekazanie darowizny na konto : PKO Oddział Tomaszów Mazowiecki 23 1020 3916 0000 0202 0103 3356, pozwoli na sfinansowanie kolonii większej liczbie dzieci. Przy Państwa ogromnej pomocy, z wypoczynku letniego organizowanego przez nasze Stowarzyszenie skorzystało już ponad 1350 dzieci.

Tegoroczne wakacje koloniści TPD spędzą tradycyjnie  w sprawdzonym i bezpiecznym ośrodku wypoczynkowym w Łazach k/ Mielna, korzystając z wielu zaplanowanych atrakcji.

Dziękując za wsparcie tej formy naszego działania informujemy, że numerowana cegiełka jest jednocześnie kartą wstępu na XVII Koncert Charytatywny „Serce na Dłoni” pod patronatem Prezydenta Miasta i Starosty Powiatu Tomaszowskiego, na który serdecznie zapraszamy w dniu 27 maja 2016 r. o godz. 18:00 do hali sportowej ZSP nr 1 (Mechanik).

Wezmą w nim udział władze miasta i powiatu, przedstawiciele duchowieństwa, oświaty, lokalnego biznesu i inni znani tomaszowianie. Rangę koncertu podniesie Gwiazda Wieczoru – w tym roku będzie nią znana  w Polsce (rodowita tomaszowianka) śpiewająca aktorka Joanna Trzepiecińska

2016_serce_na_dloni

Wśród obecnych na widowni nabywców cegiełek i programów koncertu rozlosowane zostaną upominki – niespodzianki. Fundatorami dwóch równorzędnych upominków są Prezydent Miasta i Starosta Powiatu Tomaszowskiego. Nazwiska ofiarodawców pozostałych nagród zostaną ogłoszone podczas koncertu i przedstawione w pokoncertowej relacji tygodnika TIT.

Firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą przekazujące darowiznę na przedstawiony cel, mogą zamieścić swój baner reklamowy w hali koncertowej lub zlecić zachętę do korzystania z usług Państwa firmy, prowadzącemu koncert konferansjerowi.

 

Bądźmy jak zawsze razem w niesieniu  pomocy  

              tym najbardziej potrzebującym – dzieciom

                                                                       W imieniu Zarządu TPD i komitetu organizacyjnego koncertu

 Piotr Zieliński


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu