Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Zamkną ul. Św. Antoniego. Wyznaczono objazdy (mapki)

Zamkną ul. Św. Antoniego. Wyznaczono objazdy (mapki)
08 marca
10:11 2017

Uwaga kierowcy – zmiany w organizacji ruchu w Tomaszowie Mazowieckim. Skanska S.A. informuje, że od dnia 14 marca 2017r. na drodze wojewódzkiej nr 713, obowiązywać będzie zmiana w organizacji ruchu zgodnie z zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu.

 

Zmiany w organizacji ruchu
W związku z prowadzonymi przez Skanska pracami wprowadzone zostanie zamknięcie drogi DW 713/ ulica Św. Antoniego na odcinku od mostu na rzece Wolbórce do skrzyżowania
z ul. Mościckiego z wyłączeniem skrzyżowania z zachowaniem dojazdów do posesji. Jednocześnie zamknięcie połówkowe na ul. św. Antoniego od skrzyżowania z ul. Tkacką do skrzyżowania z ul. POW nadal będzie obowiązywać zgodnie z projektem organizacji ruchu.

Objazdy zostaną wyznaczony ulicami Grota Roweckiego, Spalską, Szczęśliwą oraz Szeroką, Legionów, Smugową, Graniczną, Głowackiego.

 

Prosimy o ostrożność

Roboty prowadzone w pasie drogowym lub jego bezpośrednim sąsiedztwie należą do grupy prac szczególnie niebezpiecznych ze względu na duże zagrożenie dla osób wykonujących pracę oraz dla postronnych uczestników ruchu. Dlatego też przedstawiciele Skanska apelują o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do oznakowania tymczasowego wprowadzonego na czas robót.

 

O inwestycji DW 713

Inwestycję realizuje łódzki Oddział Budownictwa Inżynieryjnego Skanska na zlecenie ZDW w Łodzi. Wartość kontraktu wynosi blisko 16,5 mln zł netto. Skanska, która jest generalnym wykonawcą odcinka w Tomaszowie Mazowieckim, wykonuje nie tylko nową nawierzchnię drogi, chodniki, zjazdy do posesji oraz zatoki autobusowe i postojowe. Inwestycja to także przebudowa kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz sieci wodociągowej, gazowej, teletechnicznej i energetycznej. Powstanie nowe oświetlenie uliczne oraz sygnalizacja świetlna, co zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ruchu. Nową jakość zyskają również dwa mosty: na rzece Wolbórce oraz na rzece Czarnej.

 

Skanska S.A.


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu