Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Zapraszamy na bieg w Bronisławowie

Zapraszamy na bieg w Bronisławowie
12 października
15:11 2016

Już po raz trzeci Akademia Sport i Zdrowie zaprasza do udziału w biegu na ścieżce wokół Hotelu Magellan w Bronisławowie. Zawody odbędą się w najbliższą niedzielę, o godz. 11:00.

Trzy lata temu Urząd Marszałkowski województwa łódzkiego oddał do użytku 16 oznakowanych ścieżek biegowych na terenie Parków Krajobrazowych i Lasów Państwowych.
W ośmiu wytypowanych miejscach powstały po dwie ścieżki: krótsze (ok 2-3 km) oraz dłuższe (5-7 km).

bieg_bronislawow-1

Każda ścieżka została oznakowana dwoma różnymi kolorami. Na początku każdej trasy biegowej umiejscowiono natomiast tablicę-legendę informującą o przebiegu tras biegowych.
Wszystkie miejsca, które zostały wytypowane do oznakowania ścieżek, były konsultowane z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych. Dwie trasy biegowe znajdują się m.in. w Bronisławowie w bliskim sąsiedztwie Hotelu Magellan, gdzie w niedzielę odbędą się zawody na dystansie blisko 5 km.

bieg_bronislawow-2

Zapisy przyjmowane są na stronie www.bieglodzkie.pl (zakładka: trasy biegowe). Wpisowe wynosi 10 zł. Zawodnicy oprócz pamiątkowej koszulki mogą liczyć na ciepły posiłek po dotarciu do mety.

W tym roku Akademia Sport i Zdrowie zorganizowała już pięć imprez z cyklu „Trasy biegowe województwa łódzkiego”. W ostatnią niedzielę amatorzy biegania spotkali się w Lesie Łagiewnickim. Linię mety przekroczyło ponad 250 osób. Po zawodach w Bronisławowie odbędą się jeszcze dwa eventy: 5 listopada w Wiączyniu Dolnym i 12 listopada w Konstantynowie Łódzkim.

 


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu