Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Zapraszamy na koncert „Najpiękniejsze polskie kolędy” w wykonaniu sopranistki Moniki Gruszczyńskiej

Zapraszamy na koncert „Najpiękniejsze polskie kolędy” w wykonaniu sopranistki Moniki Gruszczyńskiej
05 grudnia
17:56 2016

17 grudnia br. (sobota) o godzinie 19:00 w Sanktuarium św. Antoniego przy ul. POW 2 usłyszymy „Najpiękniejsze polskie kolędy” w wykonaniu sopranistki Moniki Gruszczyńskiej wraz z orkiestrą kameralną.

Monika Gruszczyńska w swojej karierze artystycznej wystąpiła na wielu znanych i renomowanych festiwalach, m.in. Międzynarodowym Festiwalu „Wratislavia Cantans”, Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Wiedeńskiej i Festiwalu Operetkowym w Ciechocinku. W swoim repertuarze ma pierwszoplanowe partie, między innymi w „Księżniczce Czardasza”, „Skrzypku na dachu”, „Ptaszniku z Tyrolu”, „Pięknej Helenie”, „Cosi fan tutte”, „Weselu Figara”. Artystka wykonuje również piosenki rewiowe-szlagiery lat 30, 40, 60 i 70 – tych oraz Najpiękniejsze Polskie Kolędy.

W trackie koncertu w Tomaszowie usłyszymy m.in. „Jezus malusieńki”, Pójdźmy wszyscy do stajenki”, „Lulaj ze Jezuniu” i wiele innych znanych kolęd.

Na koncert zapraszają Prezydent Miasta Marcin Witko, Miejskie Centrum Kultury oraz Sanktuarium św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim.
Wstęp wolny.

Po koncercie odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie chorego chłopca Szymona Golewskiego.

plakat-kocert-moniki-gruszczynskiej


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu