Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Carrefour w Tomaszowie Mazowieckim na bieżąco wspiera Tomaszowskie Centrum Zdrowia

Carrefour w Tomaszowie Mazowieckim na bieżąco wspiera Tomaszowskie Centrum Zdrowia
08 maja
11:00 2020

Tomaszowski szpital walczący z pandemią COViD-19 otrzymał już wsparcie produktowe od Carrefour o łącznej wartości ponad 5 tysięcy zł. Produkty spożywcze z hipermarketu zlokalizowanego przy ul. Jana Pawła II, od kwietnia trafiają bezpośrednio do tej placówki medycznej. Celem przekazywanej pomocy jest zwiększenie komfortu pracy personelu medycznego w tym trudnym dla wszystkich okresie.

 

Do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia trafiły głównie produkty spożywcze, takie jak herbata, kawa, cukier czy soki. Pomoc świadczona jest dla personelu medycznego szpitala, który od ponad miesiąca pracuje w wyjątkowo trudnych warunkach. Wartość pomocy przekroczyła już kwotę 5 tysięcy złotych.

 

W tym trudnym dla wszystkich okresie pandemii koronawirusa sklepy Carrefour z ogromnym zaangażowaniem włączają się w pomoc dla polskiej służby zdrowia. Nasz sklep objął pomocą Tomaszowskie Centrum Zdrowia. Poprzez przekazywanie produktów placówkom medycznym chcemy wesprzeć wszystkich ich pracowników, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego oraz podziękować im za ich nadludzki wysiłek – mówi Anna Józefiak-Wesołowska, Dyrektor Hipermarketu Carrefour przy ul. Jana Pawła II 22 w Tomaszowie Mazowieckim.

 

Pod koniec marca 2020 roku firma Carrefour podjęła decyzję o wsparciu 41 polskich szpitali zakaźnych zlokalizowanych w pobliżu hipermarketów należących do sieci. W pierwszym miesiącu trwania akcji do placówek medycznych trafiły najpotrzebniejsze produkty żywnościowe, w tym jedzenie, napoje oraz kosmetyki. Pomoc szpitalom w całej Polsce będzie świadczona przynajmniej przez najbliższe 2 miesiące lub do czasu skutecznego ograniczenia pandemii na polskim rynku. Wartość pomocy szacowana jest na ponad 650.000 złotych.

 


Informacja prsasowa 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu