Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Galeria Tomaszów będzie funkcjonowała w ograniczonym zakresie

Galeria Tomaszów będzie  funkcjonowała w ograniczonym zakresie
14 marca
08:24 2020

Ograniczamy funkcjonowanie centrów i galerii handlowych. Jednak wszystkie sklepy spożywcze, apteki, drogerie i pralnie będą czynne – powiedział na wczorajszej konferencji premier Mateusz Morawiecki

Polacy bez przeszkód kupią jedzenie, lekarstwa i środki czystości. Inaczej działać będą także restauracje, kawiarnie i bary. Tutaj zamówienie złożycie na wynos lub z dowozem – dodał Prezes Rady Ministrów.

Galeria Tomaszów zastosowała się już do tego nakazu i wprowadziła ograniczenia swojej działalność. Nakaz obowiązuje od 14 marca 2020 r. do odwołania. Po 14 dniach Ministerstwo Zdrowia przeanalizuje możliwość uchylenia rozporządzenia.

Obecnie w Galerii z wyłączeniem niedziel niehandlowych czynne będą tylko: supermarket Intermarche (godz. 9:00 – 19:00), apteka (godz. 9:00-21:00), oraz drogeria Rossmann (godz. 9:00-21:00)

Pełne oświadczenie Galerii Tomaszów

Drodzy Klienci,
wspieramy władze w wysiłkach na rzecz powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa, dlatego też bezdyskusyjnie dostosowujemy się do decyzji o ograniczeniu działalności centrów handlowych. W związku z tym informujemy, że od 14 marca (sobota) Galeria Tomaszów będzie funkcjonowała w ograniczonym zakresie. W tym czasie, z wyłączeniem niedziel niehandlowych, otwarte będą: supermarket Intermarche (godz. 9:00 – 19:00), apteka (godz. 9:00-21:00), drogeria Rossmann (godz. 9:00-21:00). Dodatkowo informujemy, że wciąż utrzymujemy prewencyjnie wszelkie możliwe działania higieniczne takie jak np. wzmożona dezynfekcja centrum. O przywróceniu standardowego trybu funkcjonowania centrum poinformujemy w osobnym komunikacie.

Galeria Tomaszów


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu