Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

14 i 17-latek brutalnie pobili młodego mieszkańca Opoczna

14 i 17-latek brutalnie pobili młodego mieszkańca Opoczna
14 września
16:12 2017

Dwóch braci w wieku 14 i 17 lat zaatakowało na Dworcu PKP młodego mieszkańca Opoczna. Napastnicy byli bardzo brutalni, bili i kopali swoją ofiarę, następnie zabrali mu e- papierosa o wartości 250 złotych i uciekli. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policjanci szybko ustalili i zatrzymali sprawców. Młodszy trafił do policyjnej Izby Dziecka, natomiast 17-latek-w dniu dzisiejszym zostanie przesłuchany.

 

13 września 2017r. O godzinie 20:20, 19 letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego, razem ze swoja znajomą czekali na dworcu PKP na pociąg. Mężczyzna został zaczepiony a następnie pobity przez dwóch sprawców. Towarzysząca mu dziewczyna próbowała odciągać agresorów. Sprawcy byli bardzo brutalni, zaatakowali bez żadnej przyczyny, bili i kopali swoją ofiarę. Ukradli mu e-papierosa o wartości 250 złotych i odeszli. Mieszkaniec powiatu opoczyńskiego trafił do szpitala.

O zdarzeniu zostali powiadomieni tomaszowscy policjanci, którzy ustalając przebieg oraz miejsce w którym do niego doszło, przypuszczali kto może być sprawcą. Napastników odpowiadających rysopisowi policjanci zastali stojących przed domem, zaledwie kilka ulic od dworca. Funkcjonariusze w ich domu ujawnili e-papierosa. Sprawcy zostali zatrzymani. Przebadano ich na zawartość alkoholu-byli trzeźwi. 14-latek został przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka, natomiast 17- latek zostanie w dniu dzisiejszym przesłuchany. O ich dalszym losie zdecyduje sąd. 17 – latek był znany ze swoich wcześniejszych konfliktów z prawem.

 

 

policja.pl


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu