Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Brutalne pobicie 14-latków na boisku przy ul. Stolarskiej

Brutalne pobicie 14-latków na boisku przy ul. Stolarskiej
10 kwietnia
16:29 2017

Policjanci zatrzymali trzech nastolatków podejrzewanych o pobicie dwóch swoich rówieśników. Do zdarzenia doszło 8 kwietnia 2017 roku przy ulicy Stolarskiej na boisku sportowym. Trzech chuliganów najpierw zaczęło bić i kopać po całym ciele 14-latka, a gdy kolega bitego chłopca próbował odciągnąć napastników od ich ofiary, swoją agresję skierowali właśnie na niego. Sytuację zauważyło małżeństwo, które zareagowało. Spłoszyli sprawców i powiadomili policję.

8 kwietnia 2017 roku o 15:20, przy ulicy Stolarskiej trzech nieletnich sprawców pobiło dwóch 14-latków. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, trójka chłopców na boisku szkoły, zaczepiła 14-latka. Przewrócili go, bili i kopali po całym ciele. Kolega pokrzywdzonego, próbował odciągnąć napastników. Wtedy agresja odwróciła się na niego – mówi Katarzyna Pawlikowska-Dutkiewicz, rzeczniczka tomaszowskiej policji.

Jadące samochodem małżeństwo, zwróciło uwagę, jak młodzi chuligani biją nastolatków. Zareagowali i zadzwonili po policję. Mężczyzna próbował zatrzymać łobuzów, niestety sprawcy uciekli. Pokrzywdzonym została udzielona pomoc medyczna. Policjanci ustalili rysopisy agresywnych dzieci, po kilku godzinach były znane już nazwiska. Następnego dnia kilka minut po godzinie 6:00, weszli do domu najbardziej agresywnego chłopca. 15- latek został przesłuchany. Dwóch pozostałych napastników w wieku 14 i 16 – lat zatrzymano w miejscu zamieszkania. Nastolatkowie zostali przesłuchani w charakterze nieletnich sprawców czynu karalnego. O ich dalszym losie zdecyduje sąd rodziny.

 

Źródło: policja.pl


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu