Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Groźny wypadek na Piekarskiej

Groźny wypadek na Piekarskiej
03 września
20:41 2014

Od czasu zamknięcia dla ruchu placu Kościuszki obserwujemy wzmożony ruch w rejonie ulic Grunwaldzkiej, Wschodniej i Piekarskiej.

Praktycznie codziennie na skrzyżowaniach tych ulic dochodzi do niebezpiecznych sytuacji drogowych, a przynajmniej raz w miesiącu ma miejsce kolizja.

Wypadek na ulicy Piekarskiej

Wypadek na ulicy Piekarskiej

Dosyć poważnie wyglądał dzisiejszy wypadek na skrzyżowaniu Piekarskiej i Grunwaldzkiej. Samochód marki Kia wskutek uderzenia przez inny pojazd przewrócił się na bok. Na miejsce zdarzenia przybyły dwie jednostki straży pożarnej, pogotowie i policja. Na szczęście kierowcy przewróconego auta nic się nie stało i z pomocą świadków zdarzenia wydostał się z pojazdu.

Wypadek na ulicy Piekarskiej w Tomaszowie Mazowieckim

Skrzyżowanie na którym miało miejsce dzisiejsze zdarzenie, należy do ruchliwych, a jadący ulicą Piekarską muszą ustąpić pierwszeństwa przejazdu jadącym ulicą Grunwaldzką. Niestety widoczność dla kierowców poruszających się od Krzyżowej w kierunku ulicy Jerozolimskiej jest fatalna. Po pierwsze ograniczają ją auta parkujące wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej, po drugie żywopłot, odgradzający chodnik od ulicy.

Dodatkowym czynnikiem „prowokującym” kolizje jest nadmierna prędkość z jaką poruszają się jadący „z górki” ulicą Grunwaldzką.

wypadek-na-piekarskiej5

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu