Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Podczas libacji pobili kolegę na śmierć

Podczas libacji pobili kolegę na śmierć
22 października
13:12 2014

18 października około godziny 12:00 funkcjonariusze Straży Miejskiej w jeden z komórek na ulicy Lewej ujawnili zwłoki mężczyzny. Policjanci ustalili tożsamość denata i rozpoczęli próbę odtwarzania ostatnich chwil życia 37-letniego mieszkańca Tomaszowa.

Funkcjonariusze dotarli do 31 i 47-letnich mężczyzn, z którymi denat spożywał alkohol. Kompani denata w chwili zatrzymania byli kompletnie pijani mieli po 3 promile, a kontakt z nimi był bardzo utrudniony, noc spędzili w policyjnym areszcie. Zatrzymani niewiele pamiętali z wcześniejszej libacji a wersje ich były bardzo rozbieżne.

Policjanci przesłuchiwali świadków, zabezpieczali ślady pozostawione na miejscu. Z przeprowadzonych ustaleń wynika, że trójka mężczyzn spożywała wspólnie alkohol. Kiedy doszło pomiędzy nimi do sprzeczki, 31 i 47 latek zaczęli bić swojego 37-letniego znajomego. Po tym zdarzeniu we dwójkę wrócili do dalszego spożywania alkoholu. O tym, że ich kolega nie żyje dowiedzieli się od policjantów. Zebrany w sprawie materiał pozwolił na przedstawienie 21 października podejrzanym zarzutów pobicia ze skutkiem śmiertelnym, grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

22 października tomaszowski sąd na wniosek miejscowej  prokuratury wobec w/w zastosował tymczasowe aresztowanie.

 

KPP Tomaszów Maz.

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu