Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Marihuana na „babskim wieczorze” przy BGW. Kobiecie grozi do 3 lat pozbawienia wolności

Marihuana na „babskim wieczorze” przy BGW. Kobiecie grozi do 3 lat pozbawienia wolności
07 kwietnia
19:00 2015

Tomaszowscy Policjanci zatrzymali 22-latkę posiadającą marihuanę, którą poczęstowała koleżanki podczas „babskiego wieczoru”.

 

3 kwietnia 2015 roku około 22.30 policjanci otrzymali zgłoszenie o głośnej imprezie, która miała mieć miejsce w jednym z mieszkań na ulicy Bohaterów Getta Warszawskiego.

Na miejscu uwagę policjantów od razu zwróciła grająca głośno muzyka i głośne rozmowy. Gdy funkcjonariusze zapukali do drzwi, otworzyła im 22-letnia kobieta, która jak się tłumaczyła właśnie gości swoje dwie koleżanki na tzw. „babskim wieczorze”.

Stojąc w drzwiach mieszkania, przybyli na interwencje funkcjonariusze, od razu wyczuli charakterystyczny zapach palonej marihuany. Podejrzewając, iż w lokalu mogą znajdować się środki odurzające, policjanci weszli do środka.

Od razu zauważyli stojący na ławie słoik z suszem roślinnym, w którym było 9,60 grama, obok znajdowała się dilerka w której było ponad 7 gramów marihuany.

Na miejsce został przewieziony pies do wyszukiwania narkotyków, który wskazał skrytkę w której ujawniono 63 gramy marihuany. 22-latka przyznał, iż jest to marihuana, którą chwilę wcześniej poczęstowała swoje dwie znajome.

Kobieta została zatrzymana. Usłyszała już zarzut posiadania środków odurzających oraz udzielania marihuany. Grozi jej teraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu